روند مد پروانه 2021: خرید قطعات مورد علاقه ما

[ad_1]

مد فقط نمی تواند بزرگترین روند دهه 90 را سیر کند و ما هم نمی توانیم. لباس های اول لغزش با انتقام بازگشتند ، سپس صندل های بند دار کفش غیر رسمی تابستان شدند و اکنون پروانه ها به طرز شگفت آوری یک بازگشت بزرگ دارند.

این جزئیات شیرین اخیراً توسط دوآ لیپا در مراسم جوایز گرمی 2021 استفاده شده است. نوستالژی آینده خواننده لباسی از ورساچه را پوشید که پروانه ای کریستالی بر روی بدنه ای داشت که بلافاصله خطوط زمانی ما را به دست گرفت. در پیماها ، پروانه ها در کل مجموعه های بهار / تابستان 2021 Temperley London و Zimmerman مشاهده شدند. اما به لطف ست سبک اینستاگرام ، پروانه ها در همه لباس ها ، لوازم جانبی و حتی زیبایی ظاهر شده اند. چه کسی می تواند آن کلیپ های پروانه ای همه جا حاضر در دهه 90 را فراموش کند؟ خنده دار است که چگونه مد در چرخه پیش می رود. آنچه روزی خنک بود ، پوک می شود و سپس امواج دلتنگی بار دیگر آن را به زندگی ما و کمد لباس ها بازمی گرداند.

اگر احساس می کنید که این روند رنگارنگ و فوق العاده کوچک کمی شما را مرعوب کرده است ، پس نگران نباشید زیرا روش های زیادی برای پوشیدن آن وجود دارد که نمی گذارد بیش از حد به آن بپردازید. برای ظاهری کم کلید سعی کنید یک تاپ مینیمال با یک پروانه گلدوزی شده را با یک شلوار جین مورد علاقه خود جفت کنید ، وگرنه می توانید با افزودن یک گردنبند براق یا گیره های براق مو به ظاهری بازیگوشانه ، روی لوازم جانبی تمرکز کنید. اگر واقعاً می خواهید جسور باشید ، چرا یک کوپن سر تا پا پوشیده از پروانه ها را تکان نمی دهید؟

برای بهترین انتخاب لباس ، کفش و لوازم جانبی با جزئیات پروانه ، به خواندن ادامه دهید.

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 مارس: دعا لیپا در 63 مارس سالانه GRAMMY در مرکز همایش های لس آنجلس در 14 مارس 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای آکادمی ضبط)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>