روند ناخن هنر مانیکور دوتایی فرانسه برای تابستان

[ad_1]

مدتی است که مانیکور فرانسوی به راحتی در شماره 1 لیست محبوب ترین طراحی های هنری ناخن نشسته است و به نظر نمی رسد به زودی احتمال دونده برای براندازی این رتبه برتر ، واقعی باشد. هنوز هم ، درست زمانی که فکر می کنید هر نکته در مورد نکات فرانسوی را مشاهده کرده اید ، یک طراحی جدید در اینستاگرام ظاهر می شود و موقعیت آن را تقویت می کند.

آخرین موردی که به خوراک علاقه مندان به هنر ناخن در همه جا راه پیدا کرده است: مانیکور دوتایی فرانسوی. این روند نه یک ، بلکه دو خط مانیکور فرانسوی را می بیند که با دقت در امتداد نوک ناخن های شما نقاشی شده اند. این ترکیبی از چندین طرح است ، مانند تنوع شیب دار ، فرانسوی عمیق و “پیچ و تاب فرانسوی نئون” – همه در یک مانیکور Instagramable.

مانند هر نوع ناخن ، حالت مانیکور فرانسوی دوگانه را می توان متناسب با سبک زیبایی شخصی خود تنظیم کرد. خطوط موجود در نوک ناخن ها می توانند فضای منفی بین آنها داشته باشند یا اینکه به هم نزدیک باشند (اگر از دو سایه مختلف لاک استفاده می کنید). این کار را با نکات کلاسیک سفید یا سیاه ساده انجام دهید ، یک رنگ تخیلی با رنگ های نئون مکمل اضافه کنید ، یا یک انگشت لهجه و برخی از زرق و برق ها برای جاز کردن چیزهای واقعی اضافه کنید. آیا تو.

برای اینکه از مانیکور فرانسوی مضاعف خود الهام بگیرید ، ایده های هنری ناخن مرسوم ، مد روز را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>