روند هنری ناخن “قطره آب” برای تابستان

[ad_1]

یکی از محبوب ترین روندهای هنر ناخن در تابستان بسیار گرم است ، به همین دلیل شما را چکه می کند – به معنای واقعی کلمه. روند هنری ناخن “قطره آب” ، همانطور که در Kylie Jenner و دستان مشتری معروف مشهور Mei Kawajiri ، مانیکور ، دیده می شود ، به نظر می رسد شما در طوفان باران گرفتار شده اید و قطرات ریز آب به موقع روی ناخن های شما یخ زده اند. نتیجه یک طراحی مانیکور غیر متعارف است که توهم نوک انگشتان مرطوب و آبدار را ایجاد می کند.

علیرغم اینکه مانیکور “قطره ای” واقعی به نظر می رسد ، دانه های براق آب روی ناخن ها در واقع از ژل سفت شده یا گلوله هایی از لاک ناخن شفاف ساخته می شوند و به گونه ای اعمال می شوند که به شکل ناخن های شما سه بعدی ایجاد شود. جنر برای اولین بار در ماه ژوئن در کنار نکات فرانسوی نارنجی نئون برای ایجاد یک پیچ و تاب و سرگرمی شروع به تولید ناخن قطره آب کرد.

به اسکرول خود ادامه دهید تا از هنر ناخن با قطرات آب بیشتر الهام بگیرید و آماده شوید تا همه از مانی فوق العاده باحال خود وحشت داشته باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>