روند هنر ناخن پرنده بهشت ​​برای تابستان

[ad_1]

من ممکن است در تعطیلات یک هفته ای تازه باشم ، اما یک روند هنری ناخن جدید وجود دارد که در حال حاضر به من یادآوری می کند که به شدت به یک مورد دیگر احتیاج دارم: هنر ناخن گرمسیری. این مانیکور را می توان با طرح های رنگارنگ با گیاهان گرمسیری و آثار هنری مشخص کرد ، اما به نظر می رسد یکی از تکرارهای مورد علاقه ما که در چند هفته گذشته شاهد آن بودیم از گل پرنده بهشت ​​الهام گرفته شده است که بومی آفریقای جنوبی است اما محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به عنوان یک گیاه آپارتمانی در مناطق خاص ، مانند لس آنجلس.

بریتنی بویس هنرمند ناخن ابتدا ما را در جریان این روند قرار داد و یک مانیکور با الهام از گلی ایجاد کرد که نشان گل LA است. با این حال ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، این ظاهر هنری ناخن مناسب برای تابستان است ، زیرا بسیاری از طرح ها دارای رنگ های روشن و نئونی هستند که همیشه در بالای لیست سطل های ناخن تابستانی ما هستند.

پیش رو بخوانید تا نگاهی به برخی از کارهای مورد علاقه ما در زمینه هنر ناخن پرندگان بهشت ​​بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>