روند کوتاه موهای “Waterfall Layers” برای موهای بلند در این تابستان

[ad_1]

اگر عبارت “لایه های آبشار” باعث می شود شما به یک جایی گرم بودن فکر کنید ، به یک استخر شفاف با صدای آرام پاشیدن در پس زمینه خیره شوید ، خیلی دور نیستید. در حالی که دقیقاً به یک مقصد گرمسیری اشاره نمی کند ، اما میکند روند کوتاهی مو را توصیف کنید که مطمئناً خود را به تابستان می بخشد.

گراهام نیشن ، آرایشگر مشهور و سفیر UNITE به POPSUGAR گفت ، جدا از نام ، “لایه های آبشار زمانی است که شما موهای بلند یا اکستنشن دارید و دسته ای از لایه ها را از بالاترین نقطه سر تا انتها شروع می کنید”. “به نظر می رسد شما نمی دانید لایه ها از کجا شروع می شوند زیرا همه آنها مخلوط شده و بدون دردسر به نظر می رسند.”

در دمای گرمتر ، روند آب لایه آبشار برای برداشتن کمی وزن اضافی اما ثابت نگه داشتن طول مو عالی است. این باعث می شود موهای شما پر و پر از حجم شود. این یکی از مدل های مویی نیست که فقط برای بافت های خاصی کار کند. Nation گفت: “انواع مختلف موها کاملاً می توانند لایه های آبشار داشته باشند ، اما به طور کلی ، موها باید بیش از حد طولانی شوند.” شما با این مدل مو پری دریایی داخلی خود را کانال خواهید کرد.

برای الهام بخشیدن از لایه های آبشار به مطالعه ادامه دهید که می توانید برای نشان دادن آرایشگر خود صرفه جویی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>