روند کیف کیف پاییزی 2021 | POPSUGAR مد انگلستان

[ad_1]

در حالی که جریان بی پایان نمایش ها و نمایش های مجازی ماه مد هنوز در جریان است ، طراحان در سراسر جهان در حال آماده سازی هستند تا بهترین کارهای خود را برای فصل آینده پاییز / زمستان به نمایش بگذارند (در طی یک همه گیری جهانی ، نه کمتر). و باید بگوییم ، آنچه را می بینیم دوست داریم.

در میان چالش برانگیزترین اوقات و شرایط عجیب و غریب ، ماه مد نفس تازه ای است – هر نمایش به عنوان یک فرار کوتاه ، بصری فریبنده از یکنواختی زندگی WFH ما عمل می کند. چه نیویورک ، لندن ، میلان یا پاریس ، ما همیشه منتظریم ببینیم که دنیای مد چه زمان های روشن تری را در پیش دارد و امسال هیچ تفاوتی ندارد – حتی با شدت خیره کننده صفحه نمایش لپ تاپ های ما. و وقتی نوبت به خیال پردازی درباره هر چیزی می رسد که آرزو می کنیم بد باشد که اکنون می توانیم از آن استفاده کنیم ، هیچ چیز کاملاً شبیه کیف دستی نیست. از کیف های چرمی ناراحت چرمی گرفته تا کیسه های بزرگ و کیسه ای که در آن روند وجود دارد ، در اینجا هفت روند برتر کیف دستی است که می بینید همه جا پاییز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>