رویداد گفتگوی دخترانه POPSUGAR | POPSUGAR مشهور انگلستان

[ad_1]

وقتی 15 سال پیش POPSUGAR را شروع کردم ، دوست داشتم جایی باشد که زنان جوان بتوانند احساس خوشبختی ، قدرت و اعتماد به نفس کنند – جایی که آنها می توانند بهترین خود باشند ، هر کس که باشد. امشب ، من بسیار هیجان زده ام که می بینم این مأموریت به طرز قابل توجهی با بحث دختران POPSUGAR: دانش قدرت برتر ماست ، زندگی می کند ، زیرا ما با هم تغییر ایجاد می کنیم و در را به فرصت های بی نهایت برای دختران در همه جا باز می کنیم.

من امیدوارم که شما بتوانید برای این رویداد قابل توجه ، که میشل اوباما و اتحاد دختران فرصت دارد ، هماهنگ شوید و از مکالمه های الهام بخش تریلرهایی مانند Marsai Martin و Maitreyi Ramakrishnan ، یک اجرای موسیقی ویژه از Kelly Clarkson ، و موارد دیگر در حمایت و جشن لذت ببرید آموزش و توانمند سازی دختران در سراسر جهان. همه چیز در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت گرینویچ شروع می شود ، زمانی که شما قادر خواهید بود Girl Talk را از اینجا در POPSUGAR مشاهده کنید.

ما برای Girl Talk بسیار هیجان زده هستیم: دانش ابرقدرت ما امشب است و مفتخریم که مبلغ 50،000 دلار به اتحاد فرصت های دختران اهدا می کنیم. ما امیدواریم که شما امشب هماهنگ شوید ، در مورد سازمان آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، و در اهدا کمک به POPSUGAR بپیوندید تا در کنار هم بتوانیم آینده روشن تری را برای دختران در سراسر جهان ایجاد کنیم.

به اتحاد فرصت های دختران بپیوندید تا برای کمک به دختران نوجوان و رهبران مردمی که برای آموزش آنها تلاش می کنند ، اقدامی انجام دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>