رژگونه مات Nars Air: چگونه آنها در رنگ های مختلف پوست ظاهر می شوند

[ad_1]

به لطف سایه ای با نام گونه ای به نام Orgasm ، لوازم آرایشی Nars در سه دهه گذشته به دلیل ایجاد رژگونه بسیار خوب شناخته شده است. و در حالی که این رژگونه های پودر کلاسیک این برند است که آرایشگران و دوستداران زیبایی مدت ها به آن وفادار بوده اند ، در این ماه ، این مارک فرمول جدیدی از کرم را معرفی می کند که من اطمینان دارم مردم عاشق آن می شوند: Nars Air Matte Blus ( 26)

تازه راه اندازی رژگونه فقط دو ماه پس از معرفی رنگ رژ لب مات Air Matte ، یک رژ لب مایع کاملاً مات و با تمرکز نرم که می تواند برای ایجاد لب تار یا جلوه لکه دار استفاده شود ، ارائه می شود. رژگونه مات Air نوید همان رنگدانه شفاف و تار را می دهد اما در فرمول مرطوب کننده و مرطوب کننده ای ساخته شده برای گونه های شما است.

این فرمول موس متراکم است (به معنای این نیست که مانند یک موس شل شده هوا و مویی داشته باشید) و آنقدر ابریشمی است که وقتی انگشت خود را در شیشه فرو می کنید تقریبا احساس خیس شدن می کند. به دلیل خامه ای بودن فرمول و شفاف بودن رنگدانه ، احساس نمی کنم اغراق می کنم وقتی می گویم این ساده ترین رژگونه ای است که تاکنون زده ام. اکثر رژگونه های کرم به درجه ای از مخلوط شدن و ایجاد فشار و فشار مناسب نیاز دارند تا رنگدانه را به دور خود جابجا نکنید و لکه ها را ترک نکنید. این یکی نیست با استفاده از انگشتانم برای استفاده از آن – با ترکیبی از حرکت کشیدن و ضربه زدن – متوجه می شوم که فرمول مانند کره گرم (که مارک ادعا می کند به لطف ژل جوجوبا است) روی گونه های من پخش می شود. و می توانید آن را برای روزها لایه لایه کنید. یک لایه به شما زمزمه رنگی روی گونه ها می دهد ، اما اگر بخواهید می توانید آن را تا حدی مات کنید.

علاوه بر اینکه برای استفاده استفاده می شود ، بزرگترین نکته فروش در مورد فرمول رژگونه مات این است که به نظر می رسد چقدر طبیعی است. به لطف ترکیبی از پلیمرهای ابریشمی و ریزپودرها ، این رنگدانه روی گونه های شما نرم و پراکنده به نظر می رسد و به شما اجازه می دهد تا بافت و کیفیت پوست شما هر اندازه که استفاده می کنید ، نشان داده شود. این تاثیری که با رژگونه های مایع مانند Glossier Cloud Paint می گیرید به من یادآوری می کند. و گرچه من کاملاً عاشق این محصول هستم ، اما دروغ نمی گویم ، بیشتر صبح ها حوصله ی استفاده از مایع فوق رنگی را ندارم. از طرف دیگر ، فرمول رژگونه مات ، تقریباً همان اثر را می دهد – برافروختگی که به نظر می رسد نتیجه رنگ آمیزی طبیعی گونه ها در برابر آرایش واقعی است – اما پخش آن با انگشتان شما سه ثانیه طول می کشد.

Blush Air Matte در حال حاضر در هشت سایه وجود دارد ، طیف وسیعی از رنگهای صورتی ، انواع توت ها ، مواد خنثی و بله ، رنگ ارگاسم ارگاسم (تنها رنگ با کمی لرزش). در آینده ، ما امیدواریم که مارک ، رنگ های بیشتری به مجموعه اضافه کند ، به ویژه در انتهای تیره رنگ ، و اضافه کردن چند گزینه دیگر با پایان براق را در نظر می گیرد ، زیرا بافت موس همراه با زرق و برق واقعاً زیبا به نظر می رسد روی پوست . به طور کلی ، من فوق العاده از این فرمول جدید بسیار هیجان زده هستم. اگر دوست ندارید یک زمان صرف آرایش خود کنید یا جلوه آرایش بدون آرایش را ترجیح می دهید بسیار عالی است. و اگر کاملاً به آرایش وسواس دارید ، فرمول ابتکاری دلیل کافی برای بررسی خودتان است.

برای دیدن همه سایه های ویرایشگران POPSUGAR ، و همچنین خرید فرمول جدید ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>