رژ لب مات انقلاب شارلوت تیلبری در نقد و بررسی بالش

[ad_1]

وقتی می شنوم که یک رژ لب برهنه “جهانی چاپلوس” است ، تقریباً چشمانم را می چرخانم و یک بار تف می کنم. فقط ممکن نیست قطعا نه. با وجود تنوع رنگ پوست ، هیچ برهنه ای نمی تواند ادعای تخت آهنین چاپلوسی جهانی را داشته باشد! رژ لب مات شارلوت تیلبری در این مکالمه مدام ظاهر می شد اما به عنوان یک برهنه ONE که نه تنها در میان افراد آرایشگر جهان و همچنین آرایشگران و افراد مشهور پرفروش بود. خوب ، من گوش می دهم

من یک رنگ پوست زیتونی دارم که به راحتی تین می شود و بسته به نوع نورپردازی من به نظر می رسد تغییر شکل می دهد. من می توانم این را تا حدی مقصر بدانم که من موهای بلوند پلاتینی سفید نیز دارم. این یک ترکیب کوچک است ، و آرایش برهنه را حتی پیچیده تر می کند. با این اوصاف ، من Pillow Talk را امتحان کردم و از آن متنفر نبودم.

من به طور معمول هرگز به لبهای برهنه لب نمی زنم (به سختی می توان رنگ پوست ، موهای پلاتین ، تخت آهنین و غیره را چاپلوس کرد). من با این حال آن لب لب پر رنگ و آبدار را دوست دارم که به طور معمول از لکه قرمز آجری به دست می آورم ، اما گاهی اوقات نمی خواهم به آب قرمز اعتماد کنم. گاهی اوقات می خواهم یک نگاه چشمگیر داشته باشم و با لب آبدار کم رنگ آن را متعادل کنم.

این جایی است که Pillow Talk وارد می شود. تا آنجا که برهنه شدن ، آن را در سمت سبک تر از متوسط ​​قرار می دهیم. این یک بژ گلگون با رنگ مات و مات است. باید توجه داشته باشم که رنگ لب طبیعی من در قسمت بژ رنگ صورتی است ، بنابراین داشتن چیزی برای اضافه کردن لب به لب کمک می کند. و این دقیقاً همان کاری است که این برهنه انجام داد. این جوری فریاد نمی زد که “من رژ لب برهنه می پوشم” به روشی که بسیاری از فرمول های مات مایع انجام می دهند ، و نه اینکه جلوی دهانم مانند پوشاننده به نظر می رسد. فقط باعث شد لبهایم پر ، برافروخته و به نظر برسند آبدار.

رژ لب مات Charlotte Tilbury Matte Revolution در Pillow Talk یک برنده انتخاب خوانندگان Allure Readers در سال 2020 است. لیست کامل برندگان امسال را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>