رگی-ژان پیج اولین داستان CBEebies خود را هنگام خواب می گذارد

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 11/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: CBeebies داستان های قبل از خواب - TX: 14/03/2021 - قسمت: داستان های قبل از خواب - صفحه Regé-Jean (شماره n / a) - نمایش های عکس: *** UNDER STRICT EMBARGO تا 00.01 پنج شنبه 11 مارس 2021 *** داستان های قبل از خواب - Regé-Jean صفحه باران قبل از رنگین کمان ها را توسط Smriti Halls صفحه Regé-jean می خواند - (C) BBC - عکاس: Pete Dadds

یک خواننده داستان جدید قبل از خواب در شهر وجود دارد. کانال کودکان بی بی سی ، CBeebies ، برای ساختن رجی ژان پیج از او استفاده کرده است CBeebies داستان قبل از خواب اولین بار در روز یکشنبه ، 14 مارس – به ویژه برای روز مادر. بریجتون بازیگر خواهد خواند باران قبل از رنگین کمان توسط اسمریتی هالز و دیوید لیچفیلد ، داستانی قافیه که دختری کوچک و دوست روباه او را دنبال می کند که “با هم از مکانی از دست دادن و ناامیدی ، در زمانهای نامشخص ، به امید رنگ ، نور و زندگی سفر می کنند”.

و این تنها خبر خوبی نیست که امروز باید با شما در میان بگذاریم. بی بی سی همچنین اعلام کرد که روز بعد داستان رگ ژان توسط خواننده و ترانه سرا راگن بون من دنبال می شود ، پدر من قبلا خیلی باحال بود توسط کیت نگلی. در 16 مارس ، بازیگر Felicity Jones قرار است بخواند هافالوت ها توسط Eve Coy ، و سپس داستان های موردعلاقه قبل از خواب تام هاردی به مطالعه بازمی گردد کسی استنلی را قورت داد توسط سارا رابرتز و هانا پک.

اگر نمی توانید آنقدر منتظر بمانید و به دنبال زمان داستان افراد مشهور قبل از روز یکشنبه هستید ، می توانید از طریق BBC iPlayer هر پنج داستان تام هاردی را قبل از خواب ببینید.

CBeebies داستان قبل از خواب هر روز ساعت 6.50 بعد از ظهر از CBeebies پخش می شود

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>