ریحانا برای شام در نیویورک لباس شلوار توری مشکی می پوشد

[ad_1]

آیا ریحانا به طور مخفیانه در زندگی گذشته یک پرچمدار بود؟ چون جدیدترین لباس او مطمئناً موردی ایجاد می کند. چند منظوره همیشه شیک سه شنبه شب برای شام در Carbone در NYC بیرون رفت و یک لباس لغزش و مروارید سکسی ، به سبک 1920 را تکان داد که می توانست به راحتی از آن استفاده کند گتسبی بزرگکمد کمد لباس. گشاد و پوشیده از صفحات بند توری بسیار زیاد برای شمارش ، لباس ساقدوش Vaquera او از نظر فنی یک عروسکی است ، که نوارهای پارچه ای و مواد توری اضافی آویزان از خط تنه آن را توضیح می دهد. آیا نمی توانید دیزی بوکانان را ببینید که چیزی شبیه به یکی از مهمانی های نفیس جی گتسبی دارد؟

ریحانا با طراحی مرواریدهای لایه ای که تا انتهای رانهایش ، یک گردنبند آویز طلایی ، پمپ های اسلوب بک Manolo Blahnik ، گوشواره های حلقه ای ، و یک کیف مخملی گوچی از پاییز 1997 ، جلوه جذاب هالیوود را تقویت کرد. مجموعه ای که او هفته گذشته نیز در سیب بزرگ از آن استفاده کرد. نگاهی از نزدیک به لحظات پیش رو به سبک ورق ها و خیابان های ریح بیندازید و به خواندن ادامه دهید تا لباس دقیق Vaquera را که به طور معجزه آسایی هنوز در ایالات متحده موجود است ، خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>