ریحانا برای شبانه با ASAP Rocky لباس اسلیپ صورتی پوشیده است

[ad_1]

الکسا ، “Fashion Killa” را اجرا کنید ، زیرا این آهنگ با دیدن عکس های شب ملاقات جهنم ریحانا و A $ AP Rocky ، فوراً در ذهن ما ظاهر می شود. زن و شوهر ویرانگر جذاب و بسیار عاشق چهارشنبه شب بارکاد را در شهر نیویورک مورد حمله قرار دادند و بدون شک بهترین لباس دو نفره در تشکیلات بودند.

ریحانا به نظر می رسید که از اوایل دهه 2000 سفرهای خود را انجام داده و یک لباس لغزش صورتی Dior ، کیسه باگت فندی مهره دار ، گردنبند لایه ای دیور ، کلاه سطل فازی و پاشنه های تام فورد به تن کرده است. اما آه ، ما باید لباس آن را عمیق تر کنیم – بین بندهای نازک اسپاگتی ، مواد کاملاً ظریف و شکاف پا که از ناحیه مفصل ران ران است ، در اصل همه و همه ظاهرهای سکسی شب خرما است. در همین حال ، یک راکی ​​AP دلاری یک جلیقه ژاکت سرخابی (بدون لایه زیر آن) ، یک شلوار چرمی مشکی و یک کت مناسب به او اجازه داد تا ریانا در حالی که دست به دست در خیابان ها می گشتند ، وام بگیرد.

متأسفانه ، لباس کاملاً قابل لمس ریحانا از مجموعه بهار 2002 Dior است ، بنابراین پیگیری برای خرید آنلاین این روزها تقریباً غیرممکن است. برای جبران این مورد ، ما سبک های مشابهی را برای خرید در جلو جمع کرده ایم ، بنابراین شما می توانید Bad Gal RiRi را در گردش شبانه بعدی خود قرار دهید – کلاه سطل تطبیقی ​​لازم نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>