ریحانا برای پوشیدن آویز گانش بدون لباس با واکنش شدید مواجه شد


من سالهاست که ریحانا هستم. در حقیقت ، هر زمان که خبری از خواننده باشد ، همکاران POPSUGAR من معمولاً مرا پینگ می کنند ، زیرا آنها می دانند که من چقدر او را دوست دارم. وقتی دیدم که نمایش Savage x Fenty را به صورت زنده تجربه کردم ، احساس کردم روی ابر نه هستم ، همین باعث می شود گفتن جمله بعدی دشوارتر شود. من از ریحانا برای تصاحب فرهنگی و مذهبی بسیار ناامید شده ام. وی در پست اخیر اینستاگرامی خود ، در حالی که در یک جفت بوکسور یاس بنفش ابریشمی عکس می گرفت ، گردنبندی از خدای هندو گانش می بندد. در حالی که خواننده به وضوح در حال تبلیغ خط جدید Savage x Fenty خود است ، که فقط 150 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است ، من از آنچه باعث شده او فکر کند مناسب است فرهنگ دیگری استفاده کند ، گیج شده ام.

ریحانا گردنبندی از یک خدا بسته بود ، چیزی که برای هندوها بسیار مقدس است. برای کسانی که نمی دانند ، گانش خدای هندو است که گمان می رود خداوند آغازین و از بین بردن موانع است. من می دانم که بسیاری از افراد خارج از دین ممکن است بلافاصله متوجه نشوند که معامله مهم چیست ، اما وقتی معنای آن را یاد گرفتید ، آسان می توان فهمید که افراد مشهور واقعاً باید دیگر نمادهای مذهبی را به عنوان زیبایی شناسی خود متوقف کنند ، زیرا قدیمی می شود.

“افراد مشهور واقعاً باید دیگر نمادهای مذهبی را به عنوان زیبایی شناسی خود متوقف کنند ، زیرا قدیمی می شود.”

در گذشته ، ریحانا قدم برداشته و مسئولیت کارهای ناشایست خود را به عهده گرفته است ، خصوصاً اگر کاری غیر حساس انجام داده باشد. مورد در مورد؟ ریحانا برای گنجاندن قطعه بحث برانگیز تهیه کننده لندنی کوکو کلوئه “Doom” در نمایش Savage X Fenty Vol.2 خود در اکتبر گذشته با انتقادات مالی مذهبی روبرو شد. این آهنگ شامل حدیث – که سوابقی از سخنان حضرت محمد در آیین اسلامی است – در یکی از نمایش های لباس زیر بود. پس از آنکه بسیاری از اعضای جامعه مسلمانان به ماهیت مقدس متن اشاره کردند و ناامیدی خود را از استفاده از آن در برنامه ابراز کردند ، ریحانا با ارسال عذرخواهی به دلیل اشتباه خود در IGS خود گفت: “من با هیچ نوع بی احترامی به خدا بازی نمی کنم یا هر مذهبی و بنابراین استفاده از آهنگ در پروژه ما کاملا غیرمسئولانه بود. ‘ پس چرا او هنوز نسبت به آخرین نمایش بی احترامی خود عذرخواهی نکرده است؟ فکر می کنم کمی دشوار است که ریح تویت ها و مقالات بی شماری را که از زمان ارسال تصویر به او ارسال شده است ، ندیده است. پشت صحنه گردنبندش را می شناسم ، چرا فقط عذرخواهی نمی کند؟

چندی پیش ، خواننده در هند به آب گرم رسید زیرا در مورد اعتراض کشاورز صحبت کرد. ریحانا مقاله ارسال شده توسط CNN، که خلاصه های اخیر اینترنت را که در دهلی نو ، هند ، در نتیجه اعتراضات بیشتر مورد توجه قرار گرفت ، تشریح کرد. او نوشت ، “چرا ما در این مورد صحبت نمی کنیم؟” که بحث بزرگی را در توییتر برانگیخت. وقتی اولین بار صدای توئیت او را در IGS منتشر کردم ، خواننده را بخاطر صحبت در مورد اعتراضات تعریف کردم در حالی که بسیاری در مورد اوضاع سکوت کرده بودند. در حالی که بیشتر جمعیت راست گرای هند از خواننده راضی نبودند و حتی هنگام اعتراض عکس های او را سوزاندند (واضح است اشتباه است) ، امیدوارم كه ریحانا سعی نكند با این نمایشگاه فرهنگ فرهنگی ، به خصوص وقتی كه مردم معنی پشت گردنبند خدای را توضیح داده و ناامیدی خود را بیان کردند. یکی ، فکر می کنم که او نیاز به عذرخواهی دارد.

بنابراین ، ریحانا ، آیا شما می خواهید به جلو بشقاب و عذرخواهی برای اختصاص فرهنگ و یا ادامه سکوت رادیو؟ توپ در زمین شما است و هواداران شما تماشا می کنند و امیدوارند که شما کار درست را انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>