ریحانا در اولین سلفی خود از سال 2020 مانیکور فرانسوی با فرم شعله می پوشد-عکس را ببینید

[ad_1]

همانطور که جی زی یک بار در سال 2008 گفت ، “ریحانا، کجا هستی؟ “اما منظور ما این است که به بهترین شکل ممکن انجام شود. خواننده و ترانه سرا و بنیانگذار Fenty Beauty اخیراً به طرفداران خود چهره مستقیم نمی دهد. او اخیراً به اینستاگرام رفت تا برش پیکسی خود را به ما نشان دهد ، اما در غیر این صورت ، او واقعاً محتوای سلفی خود را که میل به نیروی دریایی دارد ارسال نکرده است. در واقع ، بر اساس شمارش ما ، یک سال و نیم گذشته است ، که مدت زمان زیادی برای طرفدارانش (از جمله ما) زمان زیادی است. اما وقتی شما یکی از مشهورترین موسیقی دانهای جهان هستید و داشتن یک برند زیبایی محبوب و یک خط لباس زیر را به یک باره اجرا کنید ، ممکن است فشردن آن در برخی از زمان های سلفی سخت باشد.

روز چهارشنبه ، 28 ژوئیه ، RiRi از وقفه سلفی تقریباً دو ساله خود بازگشت و با یک سلفی جدید از طریق اینستاگرام طرفداران خود را تبریک گفت. در عکس ، او در حالی که با یک کلاه سیاه و تی شرت با موهای بلند ، ژولیده ، عینک آفتابی و برخی از گردنبندهای طلایی تزیین شده است ، کمی به دوربین اشاره می کند. او مانند همیشه اینجا کاملاً خیره کننده به نظر می رسد ، اما به نظر ما ناخن های او چیزی است که نمایش را می دزدد.

با نگاهی دقیق به مانیکور او مشخص می شود که نوک قرمز فرانسوی او شباهت زیادی به شعله های آتش دارد که با شعله های قرمز روی حروف پیراهن او کاملا هماهنگ است. او یک هنرمند ناخن را برچسب گذاری نکرد ، اما هرکسی که نکات کامل او را نقاشی کند ، آن را خرد کرد. برای تو عزیزم ، هرکسی که باشی

وقتی پیراهنی می پوشید که عبارت “عوضی عوضی” روی آن چاپ شده است (و فریاد می زنید زنان خانه دار واقعی) ، طبیعی است که یک سلفی بگیرید که مطمئن ترین خود را نشان می دهد ، و RiRi چیزی کمتر از آن ارائه نداد. ظاهر مشهور معمولاً زیاد دوام نمی آورد ، اما به خاطر ما ، RiRi ، آیا می توانید اجازه دهید این ناخن ها مدتی دوام داشته باشند؟ ما کلوزآپ می خواهیم ، stat.

اطلاعات بیشتر در مورد ناخن ها:


اکنون ، مشاهده کنید که سه هنرمند ناخن چند پروانه پیچیده به ناخن های خود اضافه می کنند:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>