ریحانا در کمپین New Savage x Fenty موی پرده ای را می پوشد – دیدن عکس ها

[ad_1]

ریحانا بسیاری از موارد: یک خواننده ، یک بازیگر ، بنیانگذار و صاحب مشاغل متعدد فیلم های پرفروش ، یک طراح لباس زیر ، لیست ادامه دارد. رزومه او بدون شک از قبل قابل توجه است ، اما او اخیراً یک عنوان دیگر به لیست اضافه کرده است: شعبده باز. در تاریخ 1 مارس ، او کمپین جدیدی را برای نام تجاری صمیمی خود ، Savage x Fenty ، نشان داد که خود را به عنوان یک مدل با مدل موی کاملا متفاوت از آنچه انتظار داشتیم ، نشان داد.

اگرچه ریحانا در ماه های اخیر موهای خود را کفگیر کرده است – و همچنان که هنوز ارسال شده است ، همانطور که پست های اخیر او نشان می دهد – مبارزات انتخاباتی جدید او را با موهایی به طول کمر ، لایه های نرم و موهای پرده ای نشان می دهد که درست در خط چشم او قرار می گیرند. به عبارت دیگر: او ظاهری کاملاً متفاوت از آنچه در اواخر او دیده ایم دیده می شود ، حتی همین چند روز پیش.

چند احتمال وجود دارد که چطور ریحانا می توانست این تحول سریع و سریع را انجام دهد: این کار یا یک کلاه گیس است ، بهترین قسمت پسوندی که ما در زندگی ویرایشگر زیبایی دیده ایم یا پوست سر ریحانا واقعاً همین است قدرتمند است که می تواند در عرض چند دقیقه صاف رشد کند. اگرچه ما می خواهیم فکر کنیم که او دارای نوعی ابرقدرت عجیب رشد مو است (اگر او داستان اصلی کتاب های مصور را داشت ، در کارخانه مکمل ویتامین B تصادف مهلکی می کرد) ، ما قصد داریم برو جلو و حدس بزن که این یکی کار کلاه گیس است. و یک عیب و نقص ، در آن.

موهای جعلی یا نه ، ما کاملاً مطمئن هستیم که همه موافق خواهند بود وقتی بگوییم این زن از هر مدل مو ، رنگ و سبکی که می پوشد باورنکردنی به نظر می رسد. ریحانا ، شاید شما بیشتر مواقع باید کلاه گیس سرگرم کنید؟ من می توانم بیش از چند نفر – خوب ، میلیون ها نفر از آنها – را نام ببرم عشق برای دیدن آن.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، تمام محصولات موجود در این ماه را مشاهده کنید جذابیت جعبه زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>