ریحانا می پوشد پمپ های قلاب بافی Bottega Veneta

[ad_1]

ریحانا با لباس های قلاب بافی شیک خود استاندارد تابستان را تعیین می کند. این خواننده به تازگی عکس های اینستاگرام خود را ارائه داده و از کرم بدن جدید Fenty Skin Butta Drop Whipped Oil خود رونمایی کرده است ، اما پس از تحسین درخشش او ، نمی توانیم لباس کاملا مونتاژ شده او را تحریک کنیم. به نظر می رسد ، بسیاری از طرفداران به دلیلی فراتر از مد به این گروه جذب شده اند – آنها آن را به عنوان نشانه ای از یک همکاری جدید موسیقی در نظر گرفتند.

می بینید که وقتی ریحانا عکس لباس قلاب بافی سفارشی و پمپ های همسان را به اشتراک گذاشت ، مردم در شبکه های اجتماعی خیلی زود متوجه شدند او از همان پمپ های Bottega Veneta که نیکی میناژ است استفاده کرده است. به نظر می رسد این دو نوازنده فقط چند روز قبل در اینستاگرام دوباره یکدیگر را دنبال می کنند. یک تصادف؟ شاید. اما اگر مانند بسیاری از افراد تمایل به موسیقی جدید از این زنان را داشته اید ، این می تواند اولین ریزه کاری باشد که منجر به همکاری آینده می شود. جزئیات بیشتری برای نشان دادن آنچه (در صورت وجود) ریحانا و نیکی برنامه ریزی کرده اند وجود ندارد ، اما مطمئناً می توانیم این کفش ها را تحسین کنیم در حالی که منتظر می مانیم ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>