ریحانا و راکی ​​A $ AP به تازگی در حال فیلمبرداری یک موزیک ویدیو بودند

[ad_1]

به نظر می رسد که ریحانا و A $ AP Rocky فقط رابطه خود را به سطح بالاتری رسانده اند: جاودانه کردن آن در یک ویدیو موسیقی. در 10 ژوئیه ، دو ماه پس از آنکه A Rocky A $ به طور رسمی رابطه خود را در مصاحبه با GQ. با پوشیدن یک کفش خیره کننده پوست مار قهوه ای و یک کت هواپیما تمام طول ، جای تعجب نیست که یک AP AP Rocky نمی توانست چشم خود را از ریحانا دور نگه دارد. این زوج در حالی که از چند صحنه پر از PDA فیلمبرداری می کردند ، لبخند بودند و حتی لحظه ای طول کشید تا به جمعیتی که جمع شده بود دست بزنند. برخی از جذاب ترین لحظات شلیک شامل چند لق زدن بازیگوش ، یک آغوش شدید ، و ریحانا با عشق صورت دیگر را فشار می دهد.

مشخص نیست که آیا آنها برای یکی از ترانه های او ، یکی از ترانه های او فیلمبرداری می کردند یا برای همکاری این دو. این اولین باری نیست که آنها همکاری می کنند وقتی A $ AP Rocky در ریمیکس “Cockiness” ریحانا در سال 2012 و در مبارزات انتخاباتی Fenty Skin در ژوئیه 2020 حضور داشت ، در حالی که او در موزیک ویدیو برای موفقیت خود در سال 2013 “Fashion” ظاهر شد Killa. ” با این حال ، یک منبع گفت سرگرمی امشب در تاریخ 9 ژوئیه که گرچه ریحانا “بسیار از A $ A الهام گرفته است” ، سفر اخیر او به استودیوی ضبط برای حمایت از او بود زیرا “در حال کار بر روی برخی از مواد جدید” بود. تصاویر بیشتری از عکس شگفت انگیز پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>