ریحانا پس از گذشت بیش از یک دهه به مدل موی کوتاه Pixie بریده شده بازگشت – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

چگونه ممکن است هر یک از ما وقتی صلح را می دانیم ریحانا آیا اینجا هر پنج دقیقه یک نگاه کاملاً جدید به ما نشان می دهد (و در هر یک بهتر از آنچه که امیدوار بودیم به نظر می رسد)؟ ما نمی توانیم – این واقعیت های سخت است. این زمان نیز از این قاعده مستثنی نیست: در تاریخ 29 ژوئن ، ریحانا موهای جدید دیگری را از طریق اینستاگرام در حالی که قطعاتی از مجموعه Savage x Fenty Pride خود را آشکار کرد (که در واقع از پنج سازمان مختلف LGBTQIA پشتیبانی خواهد کرد) ، نشان داد.

این مدل مو ، متفاوت از کفال اخیر ، موهای پرده ای و هایلایت های سبز نئون ، یک برش کوتاه کوتاه پیکسی است. و بله ، این است بسیار شبیه پیکسی که او در اواخر سال 2000 به عقب بازمی گشت… زمانی که هنوز جوایز “چتر” (چرند مقدس ، این مدت طولانی بود؟) بود و یک انفجار جانبی هم زمان داشت . این حتی بیشتر شبیه پیکسی است که متعاقباً در سال 2012 به ارمغان آورد ، و او با موی چتری های زودتر از موعد خود جفت شد.

این بار ، برش پیکسی RiRi نسبت به تمام مدل های قبلی نزدیک تر به سر او بریده شده است ، و این بار بدون هیچ گونه ضربه ای از ظاهر آن. ممکن است مردم تصور کنند که کوتاه شدن این مدل موی کوتاه فرصت های جالب توجه و جالب توجهی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، اما اگر کسی روی کره زمین وجود داشته باشد که بتواند ثابت کند این احساس اشتباه است ، این زن است.

نیازی به گفتن نیست ، ما نمی توانیم صبر کنیم ببینیم که ریحانا چگونه این pixie را سبک می کند – آیا ممکن است چند سنبله یا امواج انگشتی یکپارچه را پیشنهاد دهیم؟ او می تواند آن را با تاجی به نام Janelle Monae آراسته یا مانند گذشته زندایا آن را بلوند سفید بپوشد. این امکانات بی پایان هستند ، مثل همیشه با ریح.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید آرایشگر ریحانا بهترین ظاهر خود را از بین می برد:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>