ریز احمد پاسخ خانواده را به نامزدی اسکار خود به اشتراک می گذارد

[ad_1]

مکان نامشخص - 17 اکتبر: ریز احمد در این نمایشگر در AFI FEST ارائه می شود که توسط آئودی با نمایش صدا از فلز در AFI FEST ارائه شده توسط آئودی در 17 اکتبر 2020 در شهرهای مختلف.  (عکس از گتی ایماژ / گتی ایماژ برای AFI)

در 15 مارس ، ریز احمد به عنوان نامزد بهترین بازیگر نقش اول اسکار امسال معرفی شد. این نامزدی در نتیجه فیلم اخیر وی رقم خورد صدای فلز، که منجر به احمد اولین نامزد مسلمان در اسکار تا به امروز شد. این برای اکثر ما یک معامله بسیار بزرگ است. با این حال ، به نظر می رسید خانواده احمد تحت تأثیر اخبار قرار گرفته اند.

این بازیگر توئیتی خنده دار به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود “پسر عموی من عدنان قانونی نمی دانست که اسکار چیست.” چرا همه بنزین؟ من جایزه بهترین نامزدی مشتری را برای سه ماهه مالی بردم “. سایر مراحل پسر عموی در” Na اینقدر بزرگ نیست به همین دلیل ، او چیزی برنده نشده است. این بیشتر شبیه گرفتن ایمیل از رئیس شماست. ” ممنونم رییس.”

من به عنوان کسی که خودم از یک خانواده جنوب آسیا هستم ، باید اعتراف کنم که واکنش تعجب آور نیست ، اما من نمی توانم احمد را متاسف کنم و تنها کسی نیست که می تواند رابطه برقرار کند. کاربران توییتر سریعاً به اخبار احمد واکنش نشان دادند ، با توییت کردن یک کاربر “لطفا به پسر عموی خود عدنان برای بهترین تعامل با مشتری تبریک بگویید!” و دیگری با بیان اینکه “این عالی ترین توییتی است که من با دو چشم خودم دیده ام”.

احمد برای اینکه بتواند به عنوان بهترین بازیگر شناخته شود ، باید از رقابت با افرادی مانند چادویک بوسمن پیروز شود (پایین سیاه ما راینی) ، گری اولدمن (مانک) ، آنتونی هاپکینز (پدر) ، و استیون یون (تهدید کننده) برای جایزه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>