ریمل حجم دهنده مژه ایلیا به مژه های من جلوه ای چشمگیر و بازکننده می دهد | مرور

[ad_1]

قلم موی ویولن شکل-همانطور که مارک تجاری آن می گوید-بسیار ساده است و شبیه برس های ساعت شنی است که در گذشته استفاده می کردم. در صورت نیاز به یادآوری چند پاراگراف قبل ، من به طور طبیعی مژه های کوتاه و مستقیم دارم. در دوربین ، آنها به سختی قابل تشخیص هستند (به عکس بالا سمت چپ مراجعه کنید). مسئله من با همه برس های شبیه ساعت شنی این است که انتهای ضخیم تر قادر به برداشتن چند مژه خارجی نیست. بنابراین ، اگر بخواهم از خطوطی در سراسر پلک خود اجتناب کنم ، باید قلم مو را به طور عمودی در دست بگیرم تا بتوانم تسمه ها را بپوشانم. در حالی که این مقایسه دو ریمل مژه و ابرو نیست ، برس منحصر به فرد و شانه مانند Limitless قطعاً دقت و کنترل بیشتری را ارائه می دهد. اما این دو به وضوح اهداف متفاوتی را ارائه می دهند و من برای هر دو اینجا هستم.

به غیر از این ، من کاملاً با Fullest Lash گرم شده ام. حتی در یکی از استرس زا ترین هفته های من در حافظه اخیر ، من هوشیار و چشم های گشاد به نظر می رسم. این ریمل مانند اکثر ریمل ها بعد از چند ساعت تکان نمی خورد ، پوسته پوسته نمی شود و رگه نمی شود. بعد از پاشیدن آب به صورت هدفمند و بیدار شدن دوست داشتنی ، به نظرم می توان گفت این فرمول بسیار آب استمقاوم. (توجه: Plavsic به ما می گوید که ، در حالی که Fullesh Lash ضد آب در نظر گرفته نمی شود یا مقاوم در برابر آب ، “به دلیل سایش و ساییدگی به خوبی در جای خود ثابت می شود.”) و مانند ریمل های ضد آب ، من راحت ترین روش را با روغن تمیز کننده پاک می کنم. موارد مورد علاقه فعلی من هستند حلقه روغن پاک کننده آرایش و کارخانه Manyo روغن پاک کننده خالص. در غیر این صورت ، چندین دور آب میسلری طول می کشد ، که برای دوست داشتن من بسیار خشن است.

بهترین بخش این است که من فقط به آن احتیاج دارم یک کت برای به دست آوردن جلوه ای کامل ، حجیم و سیاه ، که می تواند به تیم تقویت کننده مژه موم ، موم مصنوعی و موم کارناوبا نسبت داده شود. (توجه: در حالی که ایلیا در گذشته سعی کرده موم زنبور عسل را حذف کند ، پلاوسیچ توضیح می دهد که طول عمر ریمل مژه و ابرو از نظر فرمول حاوی موم زنبور عسل در مقابل بی نظیر است. همه موم های مصنوعی.) من هیچ وقت یک فرد لایه بردار ریمل نبوده ام-آن را تنبلی یا بی احترامی نسبت به تراکم بالقوه می نامم-اما این فرمول تقریباً بلافاصله احساس شما را خشک می کند ، بنابراین افزودن کت ها بیهوده انجام می شود. هر آنچه در زمان صرفه جویی کند در کتاب من برنده است.

یک لوله بژ باز از ریمل مژه ایلیا فولست روی زمینه سفید

ریمل مژه ایلیا فولست

اگر در حال خرید ریمل جدیدی هستید که بدون ایجاد لک و لکه درام را به نمایش می گذارد ، می توانید ریمل حجم دهنده مژه Ilia Fullest Lash Volumeizing Rascara را برای خودتان در iliabeauty.com با قیمت 28 دلار از امروز 3 آگوست شروع می شود.


ما توصیه های بیشتری برای ریمل زدن در 3… 2… 1 داریم:


حالا ، مونیکا فوق ستاره را ببینید که نمادین ترین ظاهر خود را در دهه 90 تجزیه می کند:

سارا هان را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا در خبرنامه Allure مشترک شوید برای داستانهای زیبایی روزانه که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>