ریچارد مدن مراقبت از پوست ، نظافت و عطر خود را نشان می دهد-مصاحبه

[ad_1]

به عبارت دیگر: ریچارد مادن به همان زیبایی که ظاهر دارد بوی خوبی می دهد. هیچ شگفتی در آنجا وجود ندارد-اما بقیه روشهای مراقبت از پوست و نظافت او چند مورد اصلی را در خود جای داده است که هر ویراستار زیبایی با شنیدن آن تحت تأثیر قرار می گیرد. او توضیح می دهد: “فقط از یک شستشوی خوب صورت و مرطوب کردن استفاده کنید ، کرم ضد آفتاب خود را بپوشید و صبح عطر بزنید.” “عصر قبل از بیرون رفتن ، چند قاشق چای خوری بعد از اصلاح خود دریافت می کنید و قبل از خواب فقط صورت خود را بشویید.”

مادن واقعاً هر کاری را که باعث می شود احساس خوبی داشته باشد انجام می دهد (حداقل او اینطور می گوید). او نام تام فورد و نام تجاری Medik8 مستقر در انگلستان را به عنوان مکانهای مورد علاقه خود برای نظافت و مراقبت از پوست معرفی کرده است (چند نمونه برجسته از انواع آنها عبارتند از: پاک کننده درخشندگی سطح Medik8 و مرطوب کننده روزانه بدون روغن تام فورد). اینجا جایی است که واقعا بخش قابل توجهی در این باره مطرح می شود: وقتی از او سوال می شود که کدام یک از محصولات یا ابزارهایش مهم ترین است ، او حتی نیازی به فکر کردن در مورد آن ندارد. او می گوید: “من طرفدار بزرگی هستم که مطمئن شوم همه افراد هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده می کنند.” (برای ویرایشگر زیبایی ، این فقط رویایی ترین چیزی است که یک نفر می تواند بگوید.)

من فرض می کنم مادن از کرم ضد آفتاب فیزیکی SPF 50+ Medik8 استفاده می کند ، اما اگر مجبور شدم شخصاً یکی از آنها را برای او انتخاب کنم ، یک لوله از EltaMD UV Pure Broad-Spectrum SPF 47 درست در دستانش که بدون شک بزرگ و بکر است ، قرار داده ام. برای او ، هدف از کرم های ضد آفتاب روزانه بیشتر آماده نگه داشتن دوربین پوست او است. او اظهار تاسف می کند: “اغلب اگر در خارج از کشور فیلمبرداری می کنم ، دچار آفتاب سوختگی می شوم.”

اگرچه این ممکن است مهمترین مزیت برای او باشد ، او پاداش های اضافی برای جلوگیری از خطوط ریز و محافظت از خود در برابر سرطان پوست می گیرد – بنابراین همه باید با استفاده از SPF 30 یا بالاتر که توسط متخصص پوست توصیه می شود ، پیروی کنند.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
با احترام به نام تجاری

آفتاب سوختگی به کنار ، هر نوع تحریک پوستی یا لک ، مدن را در صندلی آرایش بسیار طولانی تر از آنچه که می خواهد نگه دارد و این دلیل اصلی او است که در درجه اول چنین چسبندگی برای کارهای روزمره خود است. شغل او به عنوان بازیگر همه نظافت و نظافت را تعیین می کند – که حتی به موهای او و رگه نقره ای محبوب او نیز مربوط می شود.

او به یاد می آورد: “من 35 ساله هستم ؛ از 21 سالگی خاکستری شده ام.” تقریباً برای هر نقشی که ایفا می کند ، باید خاکستری ها را به نحوی از بین ببرد ، چه با رنگ یا کلاه گیس ، که از نظر او خوب است ، زیرا “[the streak] اگر برای یک شخصیت مناسب نباشد ، می تواند حواس شما را پرت کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>