ریکی لیک روی موهای خاکستری دوست داشتنی پس از تراشیدن سر – مصاحبه

[ad_1]

تقصیر خودم است که نگاه نکرده ام دریاچه ریکیاینستاگرام اخیراً وجود داشته است ، اما وقتی او روی صفحه لپ تاپ من برای چت بزرگنمایی ما با باورنکردنی ترین موهای خاکستری کوتاه اما حجیم ظاهر شد ، به بهترین شکل متعجب شدم. از نظر من ، لیك سبزه است – گرچه پس از دیدن او با این سبك نقره ای طبیعی ، از او خواهش می كنم اگر فرصتی به من داد ، آن را رنگ نكرد. به نظر می رسد باورنکردنی. و او این را می داند.

مجری سابق برنامه گفتگوی شو با درخشش مثبت به من گفت: “ما به عنوان زنان و در این جامعه ، قرار نیست موهای سفید را در آغوش بگیریم ، اما من واقعاً از آن راضی هستم.” “رنگ گرایان به من می گویند ،” تو نمی توانی آن را بطری کنی. ” در اوایل 50 سالگی ام ، همه چیز در مورد پذیرش خود است. “

لیک از زمانی که موهایش را در شب سال نو 2019 اصلاح کرد و عکس و پیامی را منتشر کرد که به صورت ویروسی در آمده بود ، در حال رشد است. در آن زمان ، او واقعاً نمی دانست که چه انتظاری از روند رشد دارد زیرا دلیل اصلی اینکه او سر و صدای زیادی برای خود ایجاد کرده بود این بود که او آماده بود به روشی کاملاً مشهود ، مبارزه طولانی مدت خود با ریزش مو. اما او همچنین نمی توانست انتظار داشته باشد كه یك ماه بعد ، او را با كسی – و شخصی – آشنا كنند كه باعث تغییر مسیر مو و احساس او نسبت به خودش شود.

لیک پس از اینکه دید که او ریش خود را تراشیده و با صراحت درباره ریزش موهایش را باز کرده است ، با لارس اسکوت ، بنیانگذار مارک دانمارکی Harklinikken ، آنچه را “سریع” می نامد ، ایجاد کرد. “او احساس کرد من چنین خدمتی به زنان کرده ام تا در مورد این موضوع علنی صحبت کنم. و او گفت ،” من می خواهم به شما کمک کنم. ” او یادآوری می کند ، بنابراین این فقط جایی به مشارکت طبیعی تبدیل شده است که من می خواهم به زنان نیز کمک کنم. من می خواهم آنچه را که برای من مفید بوده با آنها در میان بگذارم. او می گوید ، صادقانه بگویم ، هیچ چیز دیگری ندارد. علاوه بر ماینوکسیدیل و اسپیرونولاکتون (یک داروی بدون نسخه پزشک محرک رشد و یک داروی خوراکی به ترتیب اثرات آندروژن ها را مهار می کند) ، “من در سرم عکس گرفتم. من از استروئیدها استفاده می کردم. [platelet-rich plasma]. هر آنچه فکرش را می کردید ، من امتحان کرده ام. ”

لیک همچنین سعی کرده است بفهمد که چرا مدت طولانی است که با ریزش مو مقابله کرده است ، و گرچه هیچ دلیل یا رویدادی جداگانه برجسته نیست ، او تئوری هایی دارد – برای سالهای زیادی کنترل بارداری هورمونی ، تحت فشار روانی زیاد ، رژیم های غذایی ، پیری ، و ژنتیک در میان آنها. و اگرچه او سفیدپاشی مکرر را که هنگام بازی در نقش تریسی ترنبلاد در سال 1988 انجام داده ، مقصر نمی داند اسپری مو، او فکر نمی کند که رنگ آمیزی موهایش برای دهه ها لطف کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>