زمرد فنل به احتمال زیاد فیلم های “Poison Popcorn” بیشتری خواهد ساخت

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 25 آوریل: زمرد فنل ، برنده بهترین فیلمنامه اصلی برای

زمرد فنل اولین برنده شدن در اسکار را جشن می گیرد. در 25 آوریل ، زن جوان امیدوار کننده رهبر جایزه شب بهترین فیلمنامه اصلی را به خانه برد – بیش از 13 سال از پیروزی آخرین زن (دیابلو کودی) در همان گروه. به دنبال جشن نمایش ، زمرد در کنار اتاق مطبوعات متوقف شد تا از دستاورد مهم خود ، پروژه های آینده خود به خبرنگاران بگوید و بله ، وی نام دیگری از زک موریس در آنجا پیدا کرد.

زمرد یکی از به یادماندنی ترین سخنرانی های پذیرش شب را انجام داد ، علی رغم اینکه در وهله اول یک سخنرانی آماده نکرد! او به بازیگران خود و خانواده اش ، از جمله پسر کوچک و نوزادش در راه ، ادای احترام کرد. انتظار می رفت این فریادها ، اما آنچه تعجب آور بود ، تکان دادن صدای مارک-پل گوسلار بود ذخیره شده توسط Bell شخصیتی که زمرد در 10 سالگی از سخنان جعلی خود به عنوان “همسر بسیار حمایتگر” خود سپاسگزار بود یادآوری می کند. 25 سال بعد ، زمرد از اینکه می داند نظرات وی باعث شد نام زاک در توییتر رواج پیدا کند ، کمی خجالت می کشد ، اما اگر او “نمی کند” شوخی کرد با توجه به وضعیت “بارداری فعلی” او “آنها باید” فقط آن را امتحان کنید. “

زمرد فیلم خود را مانند تلنگر “ذرت بو داده” توصیف می کند ، مفهومی که قبلاً در مورد آن نوشته بود LA Times. وی بعد از نمایش جایزه توضیحات بیشتری داد و به خبرنگاران گفت که انتظار دارد این فیلم یک فیلم باشد “مردم دوست دارند بروند ببینند حتی اگر در مورد مسئله دشوار و آزاردهنده ای باشد … هنوز هم فیلمی خواهد بود که شما بروید و تماشا کنید با دوستان خود ، با دوست پسر خود ، و بعد از آن در مورد آن صحبت خواهید کرد. ”

زمرد حتی با نمای بیرونی “براق” ، “زنانه” و “خشخاش” آن ، عمداً طرح “نفرت انگیزی” با “برخی از موضوعات بسیار دشوار و تاریک” ایجاد کرد. به نظر می رسد که آخرین ژانر “ذرت بو داده” را نیز از او ندیده ایم. وی در سخنان خود افزود: “من فکر می کنم احتمالاً این کاری است که من در آینده کمی انجام خواهم داد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>