زنان سیاه پوست مبتلا به بیماری های پوستی مسیرهای خود را در تشخیص تشخیص می دهند

[ad_1]

نازایا “بارس” بارسلونا ، تأثیرگذار ، می گوید: “پذیرفتن اینکه آکنه امری طبیعی است ، در زندگی من پورتالی را باز کرد.” در پاییز سال دوم دانشگاه ، او در حالی که صورتش بر اثر آکنه رخ داده بود به مدرسه بازگشت که با گذشت زمان فقط بدتر شد. “من نمی توانستم انگشت خود را بر روی ریشه موضوع قرار دهم سال ها،” او به یاد می آورد. “من این کار را مقصر بسیاری چیزها می دانم: محصولات مراقبت از پوست ، محصولات مو ، مواد غذایی ، آب شهر کالجم.”

برخلاف بسیاری از بیماری های پوستی که در این قطعه دیده می شود ، آکنه چیزی است که اکثر مردم با آن روبرو می شوند (در واقع تا 85 درصد از ما). اما ، همانطور که آگوه توضیح می دهد ، ممکن است به طور متفاوتی در پوست تیره ظاهر شود و درمان نیز ممکن است متفاوت باشد. آگوه توضیح می دهد ، در حالی که جوش های آکنه از نظر تمام رنگ های پوست شبیه به یکدیگر هستند ، به احتمال زیاد جوش ها باعث لکه های تغییر رنگ در رنگ های پوستی با رنگدانه های عمیق تر می شوند ، که احساس می کند مشکلی ناشی از مشکل دیگری است. Diggs می گوید: “به همین دلیل ، هنگام درمان آکنه در پوست قهوه ای ، استفاده از داروهایی که نه تنها جوش های آکنه فعال و ملتهب را درمان می کنند بلکه برای درمان تغییر رنگ نیز بسیار مهم هستند ، بسیار مهم است.”

از نظر بارسلونا ، مراجعه به متخصص پوست به معنای مداخله پزشکی بود: “اولین باری که به متخصص پوست رفتم ، بسیار خوشحال شدم که یک نسخه موضعی تهیه کردم که با استفاده از پزشکی طراحی شده بود تا پوست من را پاک کند.”

اما نسخه پزشک فقط کارهای زیادی را می تواند انجام دهد. درمان نیز به سلامت روان او نیاز داشت. بارسلونا احساس کرد که آکنه عضویت وی در جامعه “افراد زیبا” را آلوده کرده است. بارسلونا با استفاده از آکنه اظهار داشت: “عشق به خود و کشف خود به گونه ای به من نشان داده شد که اگر در تمام زندگی پوستی شفاف داشتم هرگز تجربه نمی کردم.” او توضیح می دهد ، “من مجبور شدم با چهره ای جدید در تعاملات اجتماعی ، روابط عاشقانه و خود بازتابی حرکت کنم. آکنه زخمی روحی و روحی ایجاد کرد که بسیار دردناک و پوشیدن آن هر روز بسیار ناخوشایند بود. این مرا نسبت به آنچه که هستم کور کرد. “

بارسلونا ادامه می دهد: “پس از آن ، یك روز ، من تصمیم گرفتم كه شجاع باشم. از تلاش برای پنهان كردن و احساس شرم از ظاهر خود خسته شده بودم. به خودم گفتم كه دیگر نمی خواهم خودم را اینگونه شكنجه كنم. مطمئناً اگر مردم واقعاً فکر می کردند که من همانطور که فکر می کردم نفرت انگیز و ترسناک به نظر می رسم ، اما آن روز تصمیم گرفتم که حتی اگر چنین کنند ، دیگر برایم مهم نیست. من قبل از آکنه زیبا بودم ، و ادامه می دهم با آن زیبا باشید. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>