زنان پس از سخنرانی احضار سارا اورارد دستگیر شدند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 13 مارس: گروهی از زنان وقتی در مقابل ادای احترام به سارا اورارد در ایستگاه باند در Clapham Common در 13 مارس 2021 در لندن ، انگلستان ایستاده اند ، آغوش می گیرند.  به یاد سارا اورارد در سراسر انگلستان مواضع محافظتی برگزار می شود.  دیروز ، پلیس تأیید کرد که بقایای خانم اورارد در یک منطقه جنگلی در اشفورد پیدا شده است ، یک هفته پس از مفقود شدن او هنگام رفتن به خانه از دیدار یکی از دوستانش در Clapham.  وین کونزس ، افسر پلیس متروپولیتن به آدم ربایی و قتل متهم شد.  (عکس از لئون نیل / گتی ایماژ)

در تاریخ 13 مارس ، مردم در Clapham Common گرد هم آمدند تا به یاد سارا اورارد که در حالی که از خانه یکی از دوستانش به خانه می رفت توسط مأمور پلیس Met ، ربوده و قتل شد ، شرکت کنند.

مردم با گل و شمع احترام خود را به اورارد ادای احترام کردند ، با این حال شب به جرم شکستن محدودیت های COVID-19 در چهار بازداشت به پایان رسید. یکی از افراد دستگیر شده در این حادثه ، پاتسی استیونسون بود. استیونسون به او گفت: “من وحشت داشتم. من هرگز اینقدر ترسیده ام.” صبح بخیر انگلیس در 15 مارس. وی افزود: “من هنوز نمی دانم چرا به زمین رانده شدم.” “از ابتدا تا انتها یک گردباد بود ، خیلی سریع اتفاق افتاد و من فقط آنجا بودم که شمع را می گذاشتم ، انتظار نداشتم که این اتفاق بیفتد.”

هنگامی که میزبان از وی سوال کرد که آیا وی در هنگام مراقبت هیچ گونه نگرانی در مورد ایمنی COVID-19 ندارد ، استیونسون پاسخ داد که ، “من کاملاً می فهمم که پلیس باید کار خود را انجام دهد. من مخالف پلیس نیستم ، اما سازمان دهندگان سعی داشتند پلیس به روشی ایمن درگیر شده و اطمینان حاصل کند که همه فاصله اجتماعی را حفظ می کنند. تمام آنچه که ما می خواستیم این بود که زنان بتوانند در یک مکان امن عزادار شوند و شرکت یکدیگر را به اشتراک بگذارند و این اجازه ندارد که جلو برود بنابراین من فکر می کنم مردم خشمگین.”

یکی دیگر از زنان دستگیر شده ، به نام دانیا آل عبید ، پس از این مراقبت ، احساسات مشابهی دارد. وی به گفت: “من می فهمم پلیس در زمین دستورات را دنبال می کرد.” برنامه امروز رادیو 4. وی افزود: “وقتی دستگیر شدم و با آنها صحبت كردم و هنگامی كه در وانت دستبندم را گرفتند ، آنها موقعیت ما را فهمیدند. آنها فقط به دستورات عمل می كردند.” “من فکر می کنم که آن جا بود که ناامیدی بود ، تصویر بزرگتر اینجا از بین رفت. ما احساس کردیم که ساکت شده ایم و اگر درک و دلسوزی نسبت به ضربه ای که زنان هر روز احساس می کنند وجود داشته باشد ، می توان از آن جلوگیری کرد.”

گفتگوها پس از مداخله پلیس در محل مراقبت در حال انجام است و گفته می شود تحقیقات پس از آنکه نخست وزیر بوریس جانسون اظهار داشت که وی پس از دیدن تصاویر آن شب “به شدت نگران است” در حال انجام است.

قتل اورارد برای زنان در سراسر کره زمین دلخراش و آسیب زاست. ما نباید فراموش کنیم که معنای واقعی این مراقبت یادآوری و عزاداری سارا اورارد و سایر زنانی بود که به دلیل خشونت علیه زنان جان باخته اند. افکار ما با همه مبتلایان است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>