زندایا و تام هالند در حال بوسه زدن در ماشین | تصاویر

[ad_1]

خوب ، خوب ، خوب – به نظر می رسد ممکن است واقعیتی در شایعات همسریابی تام هالند و زندایا وجود داشته باشد. پس از سالها بازی پرطرفدار در مورد عاشقانه بودن آنها – یا – نیستند مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه Costars در حالی که بوسه ای پرشور در داخل ماشین بازیگر در حالیکه روز پنجشنبه در چراغ قرمز در لس آنجلس متوقف شده بود مشاهده شد.

زندایا و تام از زمانی که در سال 2017 با هم بازی کردند ، شایعات عاشقانه بودند مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه. در آن زمان ، یک منبع گفت مردم که “آنها هنگام دیدن فیلم شروع به دیدن یکدیگر کردند مرد عنکبوتی“یکی دیگر از افراد داخلی به نشریه گفت:” آنها هر دو واقعاً جاه طلب هستند و یکدیگر را به چالش می کشند – اما مهمتر از همه ، آنها یکدیگر را به هم می ریزند. به نظر می رسد که آنها واقعاً شوخ طبعی مشابه دارند و عاشق شوخی در کنار هم هستند. آنها عقاید و عقاید زیادی دارند. ”

با این حال ، زندایا و تام هر دو بر سر اینكه هیچ صحت شایعات وجود ندارد ، قاطعانه باقی مانده بودند. زندایا قبلاً گفت: “ما دوست هستیم.” تنوع. “او یک شخص عالی است. او به معنای واقعی کلمه یکی از بهترین دوستان من است.” در همین حال ، تام زندایا را در پست تولد خود در سال 2018 “همسر” خواند. نه زندایا و نه تام هنوز به طور علنی وضعیت روابط خود را بیان نکرده اند ، اما عکسها خود گویای این موضوع است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>