زنی در TikTok از چسب گوریل به عنوان لاک و مو استفاده کرد – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

نگاه کنید ، همه ما می دانیم که سخت است موها در جای خود بمانند. حتی با داشتن ژل قوی ترین حالت ، ممکن است با گذشت دو ساعت چند موی سرگردان از جای خود خارج شوند. اما وقتی یک کاربر TikTok به نام تسکا براون اسپری موهای زائد خود را تمام کرد ، او با تجارت اسپری انجماد Got 2b Glued Blasting Freezing Spray با Gorilla Spray Adhesive آراستگی را به سطوح بی سابقه ای رساند – بله ، مارک چسب فرموله شده برای نگه داشتن قطعات چوب با هم همانطور که او در یک ویدیو نشان داد ، چسب دم اسبی پشت لقمه او را به یک وسیله ثابت به نظر می رسد که روی سرش مانده است. تعجب آور نیست که به سرعت در حال گسترش دور TikTok و Twitter است.

براون می گوید: “وقتی موهایم را انجام می دهم ، می خواهم موهایم را با اسپری Got 2b Glued تمام كنم تا در جای خود قرار بگیرم – خوب ، من دیگر اسپری Glued نداشتم ، بنابراین از این اسپری Gorilla Glue استفاده كردم.” ویدیو. او موهای بالای سر خود را می نوازد ، می مالد و آن را مرتب می کند ، اما هیچ نشانه ای از جوانه زدن در زیر گچ چسب دیده نمی شود. “ایده بد ، بد ، بد. همه ، نگاه کن ، موهای من ، تکان نمی خورد. می شنوی آنچه من به تو می گویم؟ حرکت نمی کند.”

وی ادامه می دهد که حداقل 15 بار موهای خود را شسته و هیچ پیشرفتی نداشته است. در ویدئو کلیپ دیگری که اندکی پس از فیلم اول منتشر شده است ، او آن را با شامپو تکه تکه می کند تا هیچ پاسخی نداشته باشد. انگار که یک توپ بولینگ را صیقل می دهد ، شامپو را پاک می کند تا موهای بدون تغییر و سفت شده اش را در زیر نشان دهد.

بیایید صادق باشیم ، نیازی نیست که کسی را متقاعد کنیم که چقدر بد است موهای خود را در چسب چوب بتراشید – و همچنین این شیوع گوریل چسب مو را هشدار نمی دهد که ملت را فرا گرفته است – اما ما به متخصصان اجازه می دهیم به هر حال توضیح دهید “هنگامی که این محصول قرار نیست برای مو استفاده شود ، [brands] می تواند از پلیمر درجه صنعتی استفاده کند ، که اغلب دارای مونومرهای باقیمانده است که می تواند سرطان زا باشد. ” همانطور که وی اشاره کرد ، آرایش کامل مواد تشکیل دهنده گوریلا چسب در واقع یک راز تجاری است ، بنابراین حتی او نمی تواند به شما بگوید که در واقع از چه چیزی ساخته شده است. اما ، از آنجا که برای استفاده در انسان طراحی نشده است ، از نظر قانونی کاملاً مناسب است که دارای ترکیبات صنعتی باشد ، حتی اگر در تماس با پوست انسان یا استنشاق آن خطرناک باشد. کینگ نتیجه گیری می کند: “به دلایل ایمنی ، همیشه باید به محصولاتی که برای مو طراحی شده اند پایبند بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>