زنی در TikTok رنگ موهای قرمز روشن خود را در کارواش شستشو داد – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

این آخر هفته ، در روند اخبار TikTok: یک زن برای رفتن به ویروس ویروس شده است کارواش برای شستشوی رنگ موی قرمز روشن او. کاربر توسطtheonlykeef و پست او می رود – زیر عنوان “تجربه سالن. پایان را تماشا کنید!” – فقط در مدت کمی بیش از پنج میلیون بازدید جمع شده است.

“Theonlykeef” در ابتدای ویدیو در حالی که می خندید و جعبه ای از رنگ موی بدون سفید کننده “Splat’s Midnight” را در سایه روبی در حالی که دست و پیشانی اش آغشته به رنگ قرمز بود ، می گوید: “می خواستم شبیه Ruby Midnight شوم.” هرکسی که فیلم را می گیرد می گوید: “پس کجا می رویم؟” به او پاسخ می دهد ، “کارواش”.

ببین ، در کلیپ بعدی ، آنها در محل کارواش هستند ، باtheonlykeef دستانش را بالا گرفته است تا نشان دهد که چقدر لکه دارند. او می گوید: “ما منتظریم پسرم حاضر شود تا طرف دیگر کارواش را مسدود کند تا کسی مرا نبیند.” “بیرون 40 درجه است و من باید بیرون بیایم و این را بشویم.” از آنجا ، او در خارج از ماشین با سر خم شده نشان داده شده است در حالی که شخصی خارج از قاب موهای خود را با آنچه که به نظر می رسد شلنگ برق سنگین است شستشو می دهد. دیدن اینکه چقدر رنگ از آن خارج می شود وحشی است – حتی پس از مدتی موهایش را با شلنگ زدن.

به طور طبیعی ، مردم می خواستند نتایج @ theonlykeef را ببینند ، بنابراین او یک ویدیوی بعدی ارسال کرد که در آن موهای قرمز جدید ماشین آتش نشانی خود را نشان می دهد. در این ویدئو به نظر می رسد که پیشانی او بدون رنگ است اما می بینید که هنوز دست های او تا حدودی لکه دار است. وی با اشاره به دستورالعمل های موجود در جعبه ، می گوید: “من می خواهم كه همه متوقف شوند و برچسب هشدار و قبل از انجام این كار را بخوانند.” “همانطور که می دانید ، برای بیرون آوردن این کار بدون دستشویی یا ظرفشویی چینی من ، مجبور شدم به کارواش بروم تا این مواد را از موهایم بیرون بیاورم. آیا ارزشش را داشت؟ مطمئنا؟ آیا سرد بود؟ کاملا”.

کنار بگذارید ، ما این روش را در خانه توصیه نمی کنیم ، و همچنین نیکی فرارا ، رنگ شناس ساکن شهر نیویورک ، که با بینش تخصصی خود مهربانانه در این مورد سنجید ، نیز چنین کاری نمی کند. وی از طریق DM می گوید: “بنابراین تنها چیزی که فکر می کنم در اینجا می تواند مسئله باشد این است که او یک لایه محافظ به دور صورت خود اضافه نکرده و قطعاً از دستکش تهیه شده استفاده نکرده است.” “همچنین برای من جالب بود که دستورالعمل ها می گویند ممکن است سطوح را لکه دار کند بنابراین در دوش بشویید … احساس می کنم این باید چیزی باشد که فقط محصولی مخصوص سالن باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>