زن جوان امیدوار کننده نیاز به آموزش رضایت را نشان می دهد

[ad_1]

وعده دادن به زن جوان ، کری مولیگان ، 2020. ویژگی های کانون / مجوز از اورت مجموعه

هشدار راه انداز: داستان زیر حاوی توصیفاتی درباره تجاوز جنسی و همچنین اسپویلرهای فیلم است زن جوان امیدوار کننده.

زن جوان امیدوار کننده، فیلمی کاملاً جدی برای چهره ، به نویسندگی و کارگردانی بازیگر زمرد فنل و نامزدی پنج اسکار ، که اکنون با تقاضا در دسترس است ، بر من تأثیر زیادی گذاشت و فکر می کردم این نکته بود.

این فیلم با طراحی روبه رو است – بینندگان را مجبور می کند با فرهنگ خشونت علیه زنان در ایالات متحده روبرو شوند ، به ویژه اینکه امتیاز مردان سفیدپوست توسط افراد قدرتمند تقویت می شود و به این مردان کمک می کند تا از مجازات کیفری مناسب فرار کنند.

نمی توانستم به فکر Brock Turner ، دانشجوی مقطع کارشناسی استنفورد به اتهام حمله جنسی که مطبوعات با عشق از او به عنوان “شناگر” یاد می کردند ، به جای آنچه که بود ، فکر کنم. من مانند مردان فیلم فنل ، ترنر را سفیدپوست ، ثروتمند و دارای حق می دانستم. استدلال پدرش در مورد اینکه چرا فرزندش نباید وقت بگذارد این بود: “[My son’s] زندگی هرگز کسی نخواهد بود که او آرزو داشته باشد و برای رسیدن به آن بسیار سخت کار کرده است. “زندان” هزینه سنگینی برای پرداخت 20 دقیقه عمل خواهد بود. ”

قاضی مرد موافقت کرد؛ حکم شدیدتر از شش ماه “تأثیر شدیدی” بر این جوان 20 ساله خواهد داشت. مهم نیست که شانل میلر ، معروف به “امیلی دو” ، وقتی ترنر به او حمله کرد بیهوش بود و مطمئناً در هیچ موقعیتی برای رضایت دادن نبود. خاطرات او ، نام من را بدانید، منتشر شده در سال 2019 ، این مشکل سیستماتیک را به صورت مستقیم بررسی می کند. همانطور که ژاکت می خواند ، “داستان او فرهنگی را مغرضانه برای محافظت از عاملان روشن می کند ، نشان می دهد که یک سیستم عدالت کیفری برای آسیب پذیرترین افراد شکست خورده است ، و در نهایت ، با شجاعت لازم برای عبور از رنج و زندگی کامل و زیبا می درخشد”.

زن جوان امیدوار کننده همین چیز را روشن می کند. برای من ، ترسناک ترین اتفاق فیلم این است که حتی “بچه های خوب” – حتی فمینیست ها ، بچه ها را بیدار می کنند ، حتی بچه هایی که در راهروهای داروخانه ترانه های پاریس هیلتون را می خوانند – قادر به تجاوز جنسی هستند ، یا در مورد فیلم ، می توانند تماشاچی باشند. تجاوز کردن آنها قادر هستند که توسط آن روشن شوند ، هرگز به کسی چیزی نگویند و ادامه زندگی خود را برای همه “جوانان امیدوار کننده” ممکن کنند. در همین حال ، زن فیلم با نوعی آسیب روانی روبرو است که می تواند آینده زنان را از بین ببرد ، خواه به این دلیل باشد که آنها از دانشگاه خارج می شوند ، کار خود را ترک می کنند یا با خودکشی می میرند.

در طیف حمله ، من خودم را بسیار خوش شانس می دانم – پسری یک بار جلوی من تند تند زد ، حتی اگر به او گفتم نمی خواهم فراتر از بوسیدن بروم. من هرگز تحت پوشش یا تجاوز قرار نگرفته ام. پس چرا این فیلم مرا ناراحت کرد؟ چون من دو پسر دارم.

یکی 5 ساله است ، دیگری در شرف 8 سالگی است. آنها کشتی می گیرند و احمقانه عمل می کنند و آواز می خوانند و می رقصند و کاراته هوا را خرد می کنند. بعضی اوقات همدیگر را آزار می دهند و گریه می کنند. بار دیگر آنها آلت تناسلی خود را بیرون می کشند و می خندند. هرگز فکر نمی کردم در زندگی ام اینقدر بگویم: “آلت تناسلی خود را کنار بگذار”. آنها اخیراً شروع به کوهنوردی وسایل کرده اند: بالش ، حیوانات شکم پر. من نمی خواهم آنها را شرم آور کنم ، زیرا شرم می تواند منجر به سرکوب و عمل شود ، اما همچنین نمی خواهم آنها فکر کنند که می توانند هر چیزی را قوز کنند – و مطمئناً کسی نیست. من به آنها می گویم که کاوش در بدن آنها و احساس خوب آنها طبیعی و طبیعی است ، آنها فقط نمی توانند این کار را با یکدیگر یا افراد دیگر انجام دهند. هنگامی که آنها بلوغ را پشت سر می گذارند و به موجوداتی جنسی تبدیل می شوند ، در این صورت می توانند با شخص دیگری تصمیم بگیرند که چه احساسی برای هر دو فرد درگیر احساس خوب است.

من همچنین اطمینان حاصل می کنم که به بدن آنها احترام بگذارم. وقتی آنها بوسه یا بغل نمی خواهند ، من بلافاصله متوقف می شوم. من هرگز آنها را مقصر نمی دانم و آنها را مجبور نمی کنم که مادربزرگ و مادربزرگ خود یا هر شخص دیگری را برای این موضوع در آغوش بگیرند. بدن آنها بدن آنهاست. وقتی آنها مشاعره مرا می گیرند ، به آنها می گویم من چنین چیزی را دوست ندارم و لطفا متوقف شوند ، و آنها این کار را می کنند. اکنون می شنوم که آنها از اتاق دیگر فریاد می کشند: “بدن من بدن من است! شما نمی توانید بدن من را لمس کنید!”

تحقیقات نشان می دهد که شروع تحصیل رضایت نامه در جوانان تفاوت ایجاد می کند. برای من تعجب آور نیست که دانشجویان تحصیلات تکمیلی که ترنر را از میلر بیرون کشیدند از سوئد بودند ، اولین کشوری که در سال 1955 آموزش جنسی اجباری را در مدارس آغاز کرد. به نظر می رسد کشورهای دیگر این کار را بهتر از ما انجام می دهند. وقتی در مورد Spring Fever ، یک برنامه موفقیت آمیز آموزش جنسی هلندی برای کودکان 4 تا 11 سال که تأثیر خارق العاده ای از خود نشان داد ، خواندم ، فهمیدم که در اینجا نیز باید چیزی به شدت تغییر کند. ما نمی توانیم در فرهنگی زندگی کنیم که مردم چشم خود را از حمله جنسی می بندند ، جایی که کسی ضبط می کند: “شما می توانید هر کاری انجام دهید ، توسط p * ssy” ، می تواند به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود.

ذهن من به سختی می تواند آمار را درک کند: طبق RAINN ، از هر شش زن آمریکایی یکی از آنها در طول زندگی خود قربانی تجاوز جنسی شده یا کامل شده است و این فقط افرادی هستند که آن را گزارش می دهند. بر اساس گزارش سال 2017 وزارت دادگستری ، از هر 1000 مورد تجاوز جنسی ، فقط 230 مورد به پلیس گزارش می شود. یک مطالعه نشان داد که 13 درصد از زنانی که مورد تجاوز قرار می گیرند اقدام به خودکشی می کنند و بیش از نیمی (نیمی از!) از قتل های زنان آمریکایی مربوط به خشونت همسر نزدیک است.

من اجازه نمی دهم پسرانم بخشی از این آمار وحشتناک شوند. من از پرورش یک متجاوز امتناع می ورزم.

فشار جنسیت جوان شروع می شود – در هوا است و در همه جا وجود دارد. بچه ها آن را در خانه ، در مدرسه ، در تلویزیون ، در تمام تصاویری که آنها را احاطه کرده است ، با ظرافت زبان بدن ، در خم شدن صدا جذب می کنند. اما من اعتقاد ندارم که زیست شناسی یا فرهنگ سرنوشت باشد. من معتقدم این یک مشکل برگشت ناپذیر نیست. به همین دلیل است که من Build Up Boys را تأسیس کردم ، یک سازمان غیرانتفاعی که پسران در 4 سالگی را به مهارتهای حیاتی اجتماعی ، عاطفی و رابطه ای مجهز می کند تا از طریق اختلافات نژادی ، فرهنگی و جنسیتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. آموزش به پسران چگونه درک کنند که احساسات در کجای بدن آنها زندگی می کند ، با چه کلمات ریز و درشتی می توانند این احساسات را بیان کنند و همچنین چگونه به زندگی و بدن احساسی خود احترام می گذارند به آنها کمک می کند تا زندگی و بدن احساسی دیگران را احترام و ارج نهند.

اما اگر پسران به خانه برگردند و به آنها گفته شود “نرم” یا “مردانه” هستند این مهارت ها را بیاموزید کافی نیست. این تغییرات فرهنگی نیز به آموزش پرستار نیاز دارد. آنها به استخراج عمیق و شرطی سازی تاریخی و تعصبات نیاز دارند ، بنابراین ما می توانیم پسران را از مکانی آگاه تر تربیت کنیم.

در طی دو سال تحقیقاتی که برای یافتن این برنامه انجام داده ام و در تمام مصاحبه هایی که برای طراحی برنامه درسی هفت سطح اول در نوع خود انجام داده ام (که پس از تأمین اعتبار تحت آزمایش کارآیی قرار خواهد گرفت امن است) ، همه چیز به این می رسد که به پسران یاد دهیم انسانیت خود را حفظ کنند. این به آنها اجازه می دهد که احساس و درک از تمام احساسات خود را تشویق کنند و آنها را تشویق کنند که تعطیل نشوند و قطع نکنند ، این همان چیزی است که محیطی را برای خشونت ایجاد می کند.

این فراخوان من است: مادران ، پدران ، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها ، عمه ها ، عموها ، دوستان خانوادگی ، بیایید این فرهنگ را کاملاً تغییر دهیم تا قاضی راحت نباشد که به راحتی به یک “جوان آینده دار” می رود. بیایید به سوی جهانی کار کنیم که در وهله اول بدن و آینده هر “زن جوان امیدوار” در امان باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>