زین مالک به نقل از پدرانه و مرحله تازه متولد شده است

[ad_1]

زین مالک هر لحظه از مرحله تازه متولد شده را با دختر 6 ماهه خود خای خاموش می کند. در مصاحبه با iHeartRadio ولنتاین صبح، پدر 28 ساله گفت که او و جیگی به طور شگفت انگیزی آسان با سازگاری با والدین کنار آمده اند.

پدر افتخارآمیز که اخیراً به احترام کودک خود خال کوبی کرد ، گفت: “راستش شگفت انگیز است.” “بسیاری از افرادی که من با آنها صحبت می کردم ، مانند ، واضح است که قبل از تولد او و موارد دیگر مانند” شما می دانید ، این یک تنظیم بزرگ است ، این یک تغییر گسترده خواهد بود “… اما صادقانه ، او یک کودک شگفت انگیز است و واقعاً برای من و G آسان بوده است. “

زین بعد از ذکر اینکه خائی “واقعاً خوب می خوابد” و “شیرش را دوست دارد” ، بیش از جیجی سرازیر شد. او گفت: “او یک مادر شرور است.” “بدیهی است که او واقعاً در همه کارها کمک بزرگی می کند.”

اگرچه زین اعتراف می کند که پیش از تولد خای تمرکز زیادی در حرفه حرفه ای خود داشته است ، اما او از کاهش سرعت و انجام فعالیت های پیوند با کوچولوی خود لذت برده است.

“من فقط عاشق این هستم که روزهایم را با او بگذرانم ، با او معاشرت داشته باشم ، فقط کارهای آرامش بخش و آرام داشته باشم. فقط تماشای نمایش های بچه ها از تلویزیون ، Netflix ، و یادگیری قافیه های کودکانه ، و دور زدن با او و فقط خواندن برای او [is great]وی گفت: “این سرعت واقعاً متفاوت از زندگی است ، اما تطبیق با آن واقعاً آسان بوده است ،” مطمئناً فکر می کنم این تعجب آورترین چیز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>