سارا هایلند موهای خود را به رنگ قرمز مسی درآورده است

[ad_1]

اگر به شما بگویم بازیگری که بیشتر به خاطر بازی در نقش یک خواهر دانفی شناخته می شود خانواده مدرن تازه موهایش را قرمز رنگ کرده بود ، اگر تصور کنید من در مورد آریل وینتر صحبت می کردم کاملاً قابل درک بود. به هر حال ، او شناخته شده است که رنگ خود را کمی تغییر می دهد ، بیش از یک بار قرمز را انتخاب می کند. اما این بار ، مو قرمز است سارا هیلند، و رنگ مسی به نظر او باورنکردنی است.

هیلند که شاید الهام گرفته از قرمز شدن برای روز سنت پاتریک سریع باشد ، در اینستاگرام نوشت: “بازگشت به ریشه های اسکاتلندی / ایرلندی من …” ، تا یک سلفی خیره کننده را همراهی کند که در آن او را نشان می دهد رنگ موی جدید نارنجی گرم موهای فرفری او به طور طبیعی دمیده شده و به صورت موج های صاف و شل در می آید که تفاوت های ظریف سایه پررنگ را نشان می دهد.

نیکی لی از سالن Nine Zero One در غرب هالیوود مسئول تحول زیبا است.

لی در یک ایمیل گفت: “قرمز گرفتن کسی آسانتر از کار است. بسته به تخلخل مو ، گاهی اوقات یک رنگ قرمز می تواند باعث از بین رفتن مو شود” ، لی با بیان اینکه موهای Hyland را قبل از درمان با ترمه In Critical Crystal Cache به تقویت موهای شیمیایی کمک می کند. “او مدتی است که مایل است این تغییر را انجام دهد و ما سرانجام آن را انجام دادیم. این برای رنگ پوست او مناسب است و یک روحیه سرگرم کننده برای بهار اضافه می کند.”

اگرچه یک تغییر بزرگ مانند رفتن از سبزه به موی سرخ بهتر است در اختیار افراد موافق باشد ، لی می گوید رنگ جدید هیلند چیزی است که همه باید در نظر بگیرند. وی می گوید: “با گرم شدن هوا ، زمان خوبی برای گرم كردن موهای شما است.” جذابیت، نیازی به ذکر نیست که سایه های قرمز یکی از بزرگترین روندهای رنگ مو برای سال 2021 است. “من قرمز قرمز مسی را دوست دارم زیرا تغییری است که می تواند برای افراد بیشتری از آنچه فکر می کنید تأثیر بگذارد.”

هایلند معمولاً از موهای قهوه ای تیره استفاده می کند ، اگرچه معروف است که دارای هایلایت های بلوند طلایی است. او حتی سال گذشته سعی کرد ظاهری صورتی پیدا کند که به نظر می رسد بلافاصله پشیمان شد و ونوس را مقصر نتیجه غیر منتظره دانست. اما ستاره ها قطعاً به نفع او برای این رنگ قرمز جدید تراز شده اند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد تغییر رنگ مو:


اکنون 100 سال رنگ مو را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>