ساری برای ارائه محصولات دوره رایگان اولین شهرستان می شود

[ad_1]

نمای نزدیک از تامپون های دستی زن

ساری به اولین شهرستان در انگلیس تبدیل شده است که محصولات دوره رایگان را ارائه می دهد. در یک گام بزرگ به جلو برای تلاش های شورای شهرستان ساری در کمک به پایان دادن به فقر دوره ، از 28 مه (که همچنین روز بهداشت قاعدگی است) ، “یک ابتکار عمل اساسی را با همکاری خیریه بینتی بین المللی ، برای تهیه محصولات دوره رایگان در مکان های انتخاب شده آغاز می کند در سراسر ساری “، شورا در بیانیه مطبوعاتی گفت. این امر باعث می شود که اولین شورای شهرستان در انگلیس شروع به ریشه کن کردن فقر و ننگ دوره کند.

ساکنان می توانند به خود کمک کنند تا محصولات را در جعبه های جمع آوری محصول که در کتابخانه های مختلف ساری یافت می شود ، تهیه کنند. برنامه Binti همچنین برای بارگیری در دسترس است تا ساکنان بتوانند نزدیکترین مکان را برای جمع آوری محصولات دوره رایگان و همچنین اهدا محصولات به نیازمندان پیدا کنند.

تیم الیور ، رهبر شورای شهرستان ساری ، گفت: “محصولات دوره باید در دسترس هر کسی باشد که به آنها نیاز داشته باشد و بسیار خوب است که ساری در تحقق این امر پیش قدم است.” “ما متنفر خواهیم بود اگر تصور کنیم کسی در سکوت بدون دسترسی به این محصولات از ترس شرم و خجالت رنج می برد. چنین چیزی کاملاً صادق نیست و امیدواریم که این اقدام گامی مهم در جهت ریشه کن کردن این انگ باشد.”

انتقال از شورای ساری پس از آن صورت گرفت که اسکاتلند اولین کشور در جهان است که در نوامبر 2020 محصولات دوره رایگان را ارائه می دهد. لایحه محصولات دوره (دسترسی رایگان) اجازه دسترسی به محصولات دوره رایگان را برای همه در توالت های عمومی ، محل کار و سایر موارد فراهم می کند ساختمانهای عمومی در اسکاتلند. این لایحه توسط MSP مونیکا لنون ، که سالها برای پایان دادن به فقر و ننگ دوره مبارزه می کرد ، معرفی شده است.

در پایین این بیانیه مطبوعاتی می توان لیست کاملی از کتابخانه های سراسر ساری را که در آن شرکت می کنند ، یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>