سازمان دیده بان چه کسی سارا را کشت؟ تریلر فصل 2

[ad_1]

بعد از اولین فصل از چه کسی سارا را کشت؟ در یک صخره خاموش به پایان رسید ، من چندین سوال باقی مانده بودم که بلافاصله به آنها نیاز داشتم و نمی توانم برای فصل دو صبر کنم. درست زمانی که فکر کردم دیگر نمی توان هیجان بیشتری برای فصل دو داشت ، نتفلیکس تریلری از فصل دوم این سریال منتشر کرد. بگذارید فقط بگویم ، اگر فکر می کردید چیزهایی را رقم زده اید. . . برای انبوه سوالات جدید آماده شوید سزار از چه کسی کمک می خواهد؟ آیا ماریفر و کلارا در کش و قوس هستند؟ چما چه می کند ؟!

این سریال اسپانیایی زبان دنبال الکس گوزمان می رود در حالی که او به دنبال انتقام از خانواده لازکانو است که به اعتقاد او خواهرش سارا را به قتل رسانده است. فقط بر اساس تریلر به نظر می رسد که ستاره مانولو کاردونا وقتی به POPSUGAR گفت که “اولین بازی ، مردم آن را دوست داشتند ، درست بود اما من فکر می کنم آنها عاشق فصل دوم هستند”. نمی توانیم منتظر بمانیم تا رازهای جدید در هنگام اکران فصل دوم در 19 مه تماشا کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>