سال جدید قمری: چه سال گاو به معنای سال 2021 است

[ad_1]

tmp_WO6fyL_2edd5763880e2375_pexels-mentatdgt-1167160.jpg

سال جدید قمری به طور رسمی در 12 فوریه آغاز شد و آغازگر سال گاو بود. چین هر ساله با یک علامت زودیاک متفاوت – موش ، گاو ، ببر ، خرگوش ، اژدها ، مار ، اسب ، بز ، میمون ، خروس ، سگ و خوک – و 2021 سال گاو است ، حیوانی که به سخت کوشی معروف است ، صادق ، قابل اعتماد ، مهربان ، حتی خو و منطقی و هرگز بدنبال ستایش نیست. سال گاو تا 31 ژانویه ، 2022 ادامه خواهد داشت و سال های گذشته گاو شامل 2009 ، 1997 ، 1985 ، 1973 ، 1961 ، 1949 ، 1937 ، 1925 و 1913 است.

طبق TheChineseZodiac.org ، امسال خوش شانس خواهد بود و زمان خوبی برای تمرکز بر روابط با دوستان و شرکا است. یک سال خواهد بود که به سخت کوشی پاداش داده می شود ، اما همچنین زمانی خواهد بود که سنگینی مسئولیت های خود را احساس می کنیم ، بنابراین تلاش بیشتر برای انجام کارها بیش از هر زمان دیگری مهم است. اما بهترین قسمت درباره سال گاو سال 2021 این است که پیش بینی نمی شود هیچ اتفاق فاجعه باری رخ دهد (انگشتان دست شما را رد می کند!) ، بنابراین احتمالاً شاهد بهبود اقتصادی و سود حاصل از سرمایه گذاری های طولانی مدت خواهیم بود.

اگر شما در یک سال گذشته گاو به دنیا آمده اید ، آنجا هستید است یک نکته منفی: پیش بینی می شود 2021 برای شما بدشانس باشد ، همانطور که علامت تولد هر کسی با علامت سال همزمان می شود. با این وجود می توانید با تمرکز بر کار ، روابط ، تحصیلات و سلامتی خود به مقابله با این چالش های بالقوه کمک کنید. شما همچنین می توانید برخی از چیزهای خوش شانس گاوها را مانند زندگی آبی ، زرد و سبز در زندگی خود بگنجانید. اعداد یک و چهار؛ و گل سوسن دره و بامبو خوش شانس.

هر علامت زودیاک چینی همچنین دارای یکی از پنج عنصر مرتبط با آن است – چوب ، آتش ، خاک ، فلز و آب. گفته می شود که گاو با علامت فلزی در اوایل زندگی با موانعی روبرو می شود اما از نظر مالی دچار مشکل نمی شود. بنابراین امسال پوشیدن فلز نیز می تواند شانس شما را افزایش دهد.

یک چیز مطمئناً ، بعد از دیوانگی سال 2020 ، همه ما هم اکنون می توانیم از انرژی گاوهایی با ثبات و کم درام در زندگی خود استفاده کنیم. اینجا منتظر سال گاو هستیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>