سبک تکامل و بهترین لحظات لباس پوشیده لورا ویتمور

[ad_1]

لورا ویتمور عاشق مد دهه 70 است. جزیره عشق میزبان غالباً از گلهای روانگردان روان ، لباس های دیسکو و کت و شلوارهای بیانیه ای با شلوارهای گشاد استفاده می کند. دقیقاً مانند سبک پرزرق و برق ارائه لورا ، سبک شخصی او با لبه ای غیرمنتظره سرگرم کننده است – و ما تکامل لباس های او را از ارائه برای من یک سلبریتی هستم … مرا از اینجا بیرون کن! اکنون! میزبان شدن جزیره عشق.

سبک آرایش لورا بر روی کت و شلوارها ، لباس های بلیزری ، کت های چرمی و لباس زیر زنانه متمرکز است. در سال های اخیر ، انتخاب های مد او رنگارنگ تر و دخترانه تر شده است ، به طوری که یک شلوار پا گشاد و متناسب یک انتخاب ثابت برای ستاره است. اما لین ، آرایشگر سبک لورا ، که نام او را نیز می برد آموزش جنسی بازیگر Aimee Lou Wood به عنوان مشتری ، سبک شخصی مشابه دو مشتری مشهور خود را دارد. اما ما مشتاقانه می بینیم که آیا لورا در هنگام سبک بازی کردن ، حتی جنبه جنسی بیشتری نیز دارد جزیره عشق در 28 ژوئن باز می گردد.

به خواندن بهترین لحظات مد لورا ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>