سبک نیکولا کاگلان با الهام از پنه لوپه Bridgerton ساخته شده است

[ad_1]

نیکولا کاگلان ، بازیگر نقش پنه لوپه در بریجتون، بیش از یک سال است که با سبک Aimée Croysdill همکاری می کند. اما از نگاه همکاری های درخشان لباس آنها ، مطمئناً به نظر می رسد طولانی تر از آن است. این ستاره 34 ساله ایرلندی چنان روشی برای حمل لباسهای مجلل و جواهرات بی نظیر باور نکردنی دارد که فقط می دانید او یک سبزه سبک است. نه ، این فقط یک عمل نیست (علی رغم مسیر شغلی او نشان می دهد که او در این کار نیز به وضوح تبحر دارد).

“کمد لباس پنه لوپه بسیار باورنکردنی است ، به احتمال زیاد ما از او الهام گرفته ایم.”

من با Croysdill درمورد اینکه چقدر نیکولا در انتخاب لباس و رویاهای لحظه های مد برای رویدادها دخیل است صحبت کردم ، از گلدن گلوب ، جایی که او یک شاهکار توله زرد از یک لباس مجلسی مولی گادارد با یک ژاکت کش باف پشمی سیاه و سفید زیبا (زیر) ، به مطبوعات مجازی ، که او برای آن از بین بتشوا ، همسر خون آشام و سیمون روچا انتخاب می کند. پیش رو ، چشمگیرترین لحظه های Aimée و Nicola را ببینید و در مورد کار تیمی آنها بیشتر بدانید.

POPSUGAR: چه مدت با نیکولا کار می کنید؟
امی کروسیدیل: ما یک سال پیش با هم کار کردیم ، اما فرش های قرمز ما در اولین قفل لغو شدند ، بنابراین تا نوامبر / دسامبر سال 2020 ، زمانی که تور مطبوعاتی را شروع کردیم ، نمی توانستیم لحظه ای مد درست کنیم. بریجتون.

PS: به نظر می رسد نیکولا عاشق پارچه های پر حجم و لباس های الهام گرفته از ویکتوریا است. آیا احساس می کنید او به دلیل بازی در بریجرتون با لباس پوشیدن دوره رابطه دارد؟
AC: فکر می کنم شاید ناخودآگاه الهام گرفته باشیم. ما هرگز تصمیم نگرفتیم که اینگونه باشد ، اما کمد لباس پنه لوپه بسیار باورنکردنی است ، به احتمال زیاد ما از او الهام گرفته ایم.

PS: پنه لوپه ، شخصیت Bridgelaton نیکولا ، به دلیل پوشیدن رنگ زرد در طول سریال شناخته شده است. آیا نیکولا تمایل دارد که رنگ خاصی را ترجیح دهد؟
AC: هیچ رنگ مطلوبی نداریم. نیکولا شگفت انگیزترین چهره را دارد و می تواند هر چیزی را به همراه داشته باشد.

PS: آیا شما هرگز از سبک بازیگران ، موسیقی دانان ، یا چهره های دهه های گذشته در هنگام طراحی ظاهر نیکولا تأثیر می پذیرید؟
AC: نیکولا از بازیگران برجسته بسیار نقل قول می کند مانند شرلی مک لاین ، ژان هارلو ، ادی کوچک و غیره. من مرجع هایی را که او به من می فرستد دوست دارم. ما در همه موارد همکاری می کنیم ، و این یک روند جالب است.

PS: آیا شما ظاهری مورد علاقه از Nicola دارید؟
AC: تاکنون مورد علاقه من هنوز نگاه سیمون روچا است نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن [above] و سیمون دیگری به دنبال هفته مد لندن هستند. ظاهر گلدن گلوب مولی گودارد احتمالاً ابتدا به صورت مشترک ارائه می شود. نیکولا خیلی خوب سرو می کند او رویا است.

PS: آیا پروژه های آینده یا رویدادهایی که نیکولا را برای آن مدل سازی می کنید می توانید پیش بینی کنید؟
AC: ما در حال انجام کاری بسیار صورتی شیرین و سفارشی هستیم و من نمی توانم منتظر بمانم تا همه شما آن را ببینند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>