ستاره های راف لاو در پیچ و تاب فیلم جدید آسمان: مصاحبه

[ad_1]

Twist ، یک نسخه اصلی Sky ، یکی از کلاسیک های دیکنز است که به طرز هیجان انگیزی در قلب پر از لندن مدرن به روز شده است ، جایی که گروهی از جوانهای جوان خیابانی باهوش قصد دارند دزدی قرن را برای آخرین روز پرداخت انجام دهند.  در این فیلم بازیگران تمام ستاره بریتانیا شامل دو بار برنده جایزه اسکار سر مایکل کین (شوالیه تاریکی) در نقش فاگین ، لنا هدی (بازی تاج و تخت) در نقش سایکز ، ریتا اورا (سه گانه 50 سایه خاکستری) در نقش دوج ، فرانتس بازی می کنند Drameh (افسانه های فردا) در نقش Batesey ، Sophie Simnett (Daybreak) در نقش Red و معرفی Raff Law در نقش اصلی Twist.  Twist به کارگردانی مارتین اوون (ماجراهای بین کهکشانی Max Cloud) همچنین دیوید والیماس (بعد از هرگز پس از آن) و نوئل کلارک (ضد گلوله) بازی می کنند.  این فیلم توسط Unstoppable Film and TV ، Pure Grass Films ، FAE Film and Television تولید شده و به طور مشترک توسط Sky and Media Bull House ساخته شده است.  Twist توسط John Wrathall (The Liability) و سالی Collett نوشته شده است.  تهیه کنندگان آن مت ویلیامز ، بن گراس ، جیسون مازا و نوئل کلارک هستند.

الیور توئیست یک داستان کلاسیک از چارلز دیکنز در مورد پسر جوانی است که در فقر رشد می کند و از پذیرفتن سرنوشت خود امتناع می ورزد. این یک داستان قدیمی است ، قصه ای که تفریحات زیادی را به خود اختصاص داده است ، اما آخرین پیشنهاد مارتین اوون اقتباسی کاملا متفاوت است. با بازیگران تمام ستاره از جمله سر مایکل کین ، ریتا اورا ، دیوید والیماس ، لنا هدی ، ضد گلولهنوئل کلارک و رافرتی لاو (پسر جود و سدی) ، پیچ – پیچیدن آخرین بازخوانی مدرن است.

این فیلم در لندن اتفاق می افتد ، پیرو یک جوان سرسخت Twist – با بازی Law – دنبال می شود ، که با یک باند جذاب سارق آشنا می شود که برای سرقت یک نقاشی بی ارزش از او کمک می گیرند. تقریباً مانند نسخه انگلیسی Netflix است Heist پول در بعضی مواقع ، این فیلم کلاسیک قرن هجدهم را به یک درام جنایی شگفت آور کنونی تبدیل می کند. ما با ستاره برجسته فیلم ، راف لاو همراه شدیم تا همه چیز را به صورت رایگان اجرا کنیم ، دیوار نویسی و ادبیات کلاسیک.

POPSUGAR: آیا اولیور توئیست را در مدرسه خوانده اید یا بازی کرده اید ، و اگر چنین است ، چگونه می توان آن کلاسیک را برای مخاطبان جدید از نو خلق کرد؟

قانون راف: من هرگز در واقع بازی نکردم الیور توئیست در مدرسه ، من کتاب را خواندم و موزیکال را تماشا کردم! برای من ، اینکه بتوانم چنین داستان نمادین و بی انتهایی را از نو بسازم ، واقعاً هیجان انگیز بود. همه با دانستن الیور توئیست داستان ، من بزرگ شدم که آوازها را می خوانم و موزیکال را تماشا می کنم ، بنابراین واقعاً می خواستم اطمینان حاصل کنم که مقایسه آن خیلی آسان نیست پیچ – پیچیدن به اصل آنچه واقعاً از طریق فیلم نامه با من صحبت کرد این بود که اصل داستان هنوز وجود دارد و شما هنوز همان شخصیت هایی را دارید که مردم آنها را دوست دارند.

واقعیت این که در لندن امروزی با گفتگویی جدید و تصاویر جدید به نمایش درآمده است ، من را به هیجان آورد زیرا در این فیلم Twist یک دونده ، یک کوهنورد و یک هنرمند است. مادرش به او یاد داد كه چگونه نقاشی بكشد و احساس می كردم این عناصر آن هستند كه می توانم واقعاً از آنها برای ساختن Olly Twist استفاده كنم. من واقعاً هیجان زده بودم که توانستم هر آنچه را که درباره بزرگ شدن الیور توئیست می دانستم و یاد گرفتم بگیرم و سپس چرخش خودم را روی آن بگذارم.

PS: این منطقی است. شما همیشه چنین علاقه ای به هنر داشته اید ، پس احساس اینکه می توانید چنین چیزی را در فیلم نشان دهید چه حسی داشته اید؟

RL: من همیشه ورزش و ورزش را دوست داشتم ، بنابراین این عنصر دویدن و کوهنوردی واقعاً من را هیجان زده کرد ، اما ماهیت اصلی رابطه توئیست و مادرش این است که بر پایه این هنر بنا شده است و می تواند به هر جهانی که می خواهید فرار کنید. این نوع پیام است که مادر او از کودکی به Twist القا می کند و سپس نحوه زندگی او است. او در این پشت بام های بلند زندگی می کند تا از آنچه در آنجا قرار دارد فرار کند تا بتواند این دنیای صلح و هماهنگی را در ذهن خودش بسازد.

من کسی هستم که همیشه عاشق هنر هستم ، دوست دارم در جوانی با دوستانم نمایشگاه برپا کنم یا از کارهای دوستانم قدردانی کنم و موسیقی بنویسم. به کار انداختن همه استعدادهای خلاق مردم و قرار دادن آنها در یک پلت فرم با هم کاری است که من همیشه می خواستم آن را انجام دهم ، بنابراین من واقعاً این قسمت را پیچ – پیچیدن. او به عنوان یک شخصیت می بیند که جهان مکانی تاریک است و از هنر خود برای فرار از آن استفاده می کند.

PS: در فیلم نیز فضای آزاد و پارکور زیاد است ، آیا این کاری بود که خودتان انجام دادید؟

RL: قبل از فیلم ، من در مورد پارکور خیلی چیزها شنیده بودم. من با پسری به مدرسه رفتم که واقعاً عاشق آزاد دویدن بود ، او در یک خدمه آزاد بود و آنها آخر هفته ها می رفتند و کارهایشان را انجام می دادند ، اما خودم هرگز درگیر این موضوع نمی شدم. او وقتی ما 10 ساله بودیم یک جشن تولد داشت و آن روزی که به یاد می آورم ما آزادانه کار کردیم.

وقتی نوار تست رسید ، من فیلمنامه را خواندم و با کارگردان دیدار کردم و او کاملاً واضح گفت که قرار است اقدامات زیادی انجام شود. من سه ماه آموزش با مربی پارکور به نام سباستین فوکان انجام دادم و او تکنیک و همه اصول را به من آموخت. ما سعی کردیم تا جایی که ممکن است گیر بیاندازیم تا بتوانم به اندازه بسیاری از مانع های فیلم را انجام دهم. من مقدار زیادی از آن را انجام دادم ، اما به دلایل بهداشتی و ایمنی نتوانستم بدلکاری های بزرگتر را انجام دهم. من نمی توانستم به خودم آسیب برسانم زیرا بدیهی است که فیلم باید چند هفته به تأخیر بیفتد. من واقعاً لذت بردم و داشتن این مهارت فوق العاده عالی است. ملاقات با تعداد زیادی از دونده های رایگان که در این فیلم حضور داشتند و دیدن فیلم هایی که می سازند و پرش هایی که انجام می دهند واقعاً شگفت انگیز بود. داشتن آن نترس بودن برای اینکه بتوانم کاری را که آنها انجام می دهند انجام دهم برایم دیوانه است.

PS: قطعاً عنصری از هر نگرش ممکن در فیلم وجود دارد. کیت لمون نیز کمی بازی می کند ، کار با او چگونه بود؟

RL: او یکی از آخرین کسانی بود که می دانستم قرار است در این فیلم نقش داشته باشد. زمزمه هایی درباره اینکه چه کسی قرار است نقش Warden Bumble را بازی کند ، شنیده شده بود و وقتی فهمیدم او است ، من ماه را پشت سر گذاشته ام. من از جوانی بسیاری از اسکیت ها و نمایش های کمدی کیت لمون را تماشا کرده ام و همیشه او را بسیار سرگرم کننده می دانم. کار روی صفحه نمایش با او واقعاً جالب بود زیرا او در رفتن به تبلیغات و بداهه پردازی بسیار خوب است ، و این برای بسیاری از افراد دیگری که با آنها کار کرده ام بسیار متفاوت بود. او می رود و چیزی خنده دارانه بیان می کند ، و شما باید یک چهره صاف را حفظ کنید که سخت بود!

از آنجا که لی نیز شرور بود ، او را از دور دوربین شناخت. او واقعاً یک پسر دوست داشتنی است ، واقعاً بامزه است. همه افراد بازیگر علاقه زیادی به آنچه دیگران انجام می دادند ، داشتند که واقعاً خوب بود. این یک نفس تازه بود که بتوانم با این افراد که همیشه به دنبال آنها بوده ام و بت پرست شده ام کار کنم ، و آنها از من می پرسند که چه کاری را انجام داده ام ، به من تعارف می کنم و راهنمایی های کمی اینجا و آنجا می دهم . این فقط یک مجموعه مایع بسیار خوب بود ، همه همیشه در حال مکالمه بودند و ما واقعاً پشت یکدیگر بودیم.

PS: این واقعا خوب بوده است! آیا شما از پشت صحنه داستان های پشت صحنه را سرگرم می کنید؟

RL: حتی خیلی خنده دار به نظر نمی رسد اما در مورد وقت ناهار خیلی شوخی کرده ایم. وقتی زمان ناهار دور می زد ، همه درمورد آنچه برای ناهار می گرفتند صحبت می کردند و یک شوخی دائمی در مورد بیسکویت شکلاتی وجود داشت ، زیرا همیشه بیسکویت شکلاتی روی ست.

یک لحظه عالی برای من این بود که برادر کوچکم به ملاقات آمد و مرا دید که بعضی از شیرین کاری ها را انجام می دهم. من دوست داشتم که او را آنجا داشته باشم و ببینم که چگونه با همه ملاقات می کند. تمام دفعاتی که همه ما به عنوان بازیگر در اتاق سبز نشسته بودیم ، با یکدیگر آشنا می شدیم ، قصه های خنده داری می گفتیم و با هم می خندیدیم حیرت انگیز بود. هر روز متفاوت بود و من واقعاً دوست نداشتم که پایان یابد.

منبع تصویر: آسمان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>