ستاره ها به عنوان جنسی ترین مرد طاس پرنس ویلیامز واکنش نشان می دهند

[ad_1]


منبع تصویر: گتی / جان فیلیپس / مکس موبی

تاکنون ، من یاد گرفته ام که “جنسی ترین مرد” هر نشریه را با یک دانه نمک انتخاب کنم. تقریباً چهار سال بعد مردم با نامگذاری بلیک شلتون به “جنسی ترین مرد زنده” ، پیچ و تاب سال 2017 را اجرا کرد خورشید با تاج گذاری پرنس ویلیام “جنسی ترین مرد کچل جهان” اقدامی مشابه شگفت آور انجام داد. بله ، مردم در مورد تصمیم گیری حرف های زیادی برای گفتن دارند.

در تعطیلات آخر هفته ، پایگاه خبری دوک کمبریج را به وی اعطا کرد و اعلام کرد که او در میان سایر قشرهای خوش تیپ و بی مو مانند مایک تایسون ، جیسون استاتهام ، مایکل جوردن و وین دیزل رتبه اول را دارد. بنا بر تحقیق انجام شده توسط یک شرکت کاشت مو به نام Longevita ، این حکم گفته می شود که ویلیام 17.6 میلیون بار در “وبلاگ ها ، گزارش ها و صفحات یافت شده در جستجوهای گوگل” “سکسی” توصیف شده است. بسیار محتمل است که مشارکت Longevita در این نظرسنجی به این معنی باشد که همه اینها فقط یک نمایش بزرگ روابط عمومی است ، اما افسوس که من دور می شوم.

اندکی بعد خورشید اعلامیه را به اشتراک گذاشت ، بسیاری از گفتگوها به صورت آنلاین آغاز شد. بسیاری از کاربران اینترنتی گرسنگی های طاس دیگری ارائه می دادند که باید در عوض این افتخار را تحریک می کردند ، از جمله شامل شمار مور ، بوریس کودجو ، سر پاتریک استوارت و مشترک نبود. بعلاوه ، چند مرد مشهور و شایسته نیز در بحث بحث کردند. استنلی توچی فوق العاده کوکتل خانگی ، که به نوعی در لیست 10 لیست برتر قرار نگرفت ، کلاژ ستاره های دیگری را که باید به عنوان “سکسی ترین کچل جهان” شناخته می شدند ، به اشتراک گذاشت دکتر استرنج، LL Cool J ، و خودش. او عنوان خنده دار اینستاگرام را عنوان کرد “تاج کی باید این تاج را بپوشد؟ این همه انتخاب شگفت انگیز است.”

در همین حال ، دواین جانسون ، که جایگاه شماره 9 این لیست را بدست آورد ، در توییتر نیز موضوع را سرگرم کرد. این بازیگر در توئیت خود گفت: “چگونه در نان تست دارچین f * ck این اتفاق می افتد – وقتی لری دیوید به وضوح نبض دارد؟!؟! # تقاضای مجدد”. مردم، یادداشت برداری کنید و بر اساس آن انتخاب های 2021 خود را برنامه ریزی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>