ستارگان سیمون بیلز را برای کسب برنز المپیک تبریک می گویند

[ad_1]

تبریک برای سیمون بیلز است ، زیرا او به تازگی به یکی از تزئین شده ترین آمریکایی ها در تاریخ ژیمناستیک المپیک تبدیل شده است. در 3 آگوست ، پس از انصراف به دلایل بهداشت روانی از فینال تیم ، فینال همه جانبه و سه مسابقه دیگری که او برای آن واجد شرایط بود ، سیمون در فینال پرتوی تعادل مدال برنز را به خانه برد. این ژیمناست 24 ساله در این باره می گوید: “این بیشتر از همه طلا ها به این دلیل است که من در پنج سال گذشته و هفته گذشته در حالی که حتی اینجا بودم بسیار تلاش کردم.” امروز. سیمون در طول سفر خود در المپیک 2021 ، با “پیچ و تاب” مبارزه می کرد ، که یک بلوک ذهنی است و می تواند به طور بالقوه منجر به آسیب شود.

سیمون پس از مسابقه با مجله نیویورک تایمز. “داشتن یک فرصت دیگر برای حضور در المپیک برای من به معنای جهان بود.” در جلو ، می بینید که چگونه جاناتان ون نس ، آوا دو ورنی ، آدام ریپون و دیگران به المپیک قهرمانی اخیر خود را تبریک می گویند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>