ستارگان پاییز / زمستان 2021 ورساچه ستاره های جیجی حدید

[ad_1]

ورساچه برای نمایش های مد آماده پوشیدن همیشه از تأثیرگذارترین مدل ها بهره می برد. خانه افسانه ای ایتالیا فصل پاییز / زمستان 2021 خود را با فیلمی با بازی ایرینا شایک ، بلا حدید و جیجی حدید آغاز کرد که برای اولین بار از زمان مادر شدن به پیمایشگاه بازگشته است. مجموعه جدید “Step Inside La Greca” با تأکید بر نقش برجسته Greca ، جزئیات نقاشی دیواری ظریف ، و یک شبح کوچک و گرد برای لباس زنانه ، با اعتماد به نفس و کمی سرکش است.

دوناتلا ورساچه در بیانیه مطبوعاتی در مورد حرکت این صنعت به سمت هفته های دیجیتال مد گفت: “من فهمیدم که این آینده است ، روش جدید برای برقراری ارتباط مجموعه ها.” “مدل ها مانند بازیگران هستند ، آنها طرح ها را زنده می کنند ، دقیقاً مانند زمانی که مجری یک شخصیت را به تصویر می کشد. در طول فیلمبرداری این نمایش دیدم که چقدر اهمیت دادن به مدل ها برای” احساس “لباس هایی که در باند می پوشند مهم است علی رغم زندگی در یک عصر دیجیتالی بی واسطه ، صرف این زمان برای ایجاد یک ارتباط واقعی بسیار مهم است. به نظر من حال و آینده چگونه است. “

رویکرد ورساچه به رنگ برای پاییز / زمستان 2021 جسورانه و طراوت بخش بود. این مارک یک پالت زیر رنگ سیاه و قهوه ای را در تضاد قرار داده و روی قرمز نئون ، زرد ، آبی و فوشیا ظاهر می شود. ما همچنین با معرفی نقوش Greca برند در یک طراحی بی نهایت و بی نهایت که در بیشتر مجموعه وجود داشت ، رویکرد جدید Versace در مورد قطعات آرم را دوست داشتیم.

لوازم جانبی جایی است که ورساچه اغلب درخشان می شود و ما می خواهیم دستکش های اپرای جدید خانه ، لوازم جانبی مو و ویرایش کیف های کوچک ساختاری را که در آرم به روز Greca پوشش داده شده است ، بدوزیم. و گرچه بازگشت مدل منحنی Precious Lee به ورساچه منظره ای شگفت انگیز است ، اما اگر این برند از این فصل استفاده می کرد تا تنوع بدن را حتی بیشتر به گربه مروارید خود بکشاند ، بسیار چشمگیر خواهد بود.

در بالا ، فیلم آماده پاییز / زمستان ورساچه را برای پوشیدن لباس 2021 “مرحله در داخل La Greca” تماشا کنید و برای دیدن دقیق مجموعه ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>