ستارگان پس از رسیدگی به دادگاه از بریتنی اسپیرز پشتیبانی می کنند

[ad_1]

افراد مشهور پس از جلسه دلخراش دادگاه محافظه کاری در 23 ژوئن در اطراف بریتنی اسپیرز تجمع می کنند. این نماد 39 ساله پاپ در حضور قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، برندا پنی ، ظاهر شد و خواستار پایان دادن به محافظه کاری چند ساله اش شد. بریتنی گفت: “من دروغ گفته ام و به همه دنیا گفته ام که حالم خوب است و خوشحالم.” “اگر به اندازه کافی این حرف را می زدم ، شاید خوشحال می شدم … من شوکه شده ام. ضربه روحی دارم.. خیلی عصبانی ام و دیوانه ام.”

“احساس نمی کنم بتوانم زندگی کاملی داشته باشم.”

وی سپس به جزئیات در مورد چگونگی مجبور شدن به تور و تغییر داروی خود و اینکه چگونه نمی تواند اجازه برداشتن آی یو دی خود را بدست آورد تا بتواند ازدواج کند و صاحب فرزند دیگری شود ، پرداخت. بریتنی اظهار داشت: “اجباری کردن من برای انجام هر کاری که نمی خواهم انجام دهم اشکالی ندارد.” “من واقعاً معتقدم که این محافظه کاری سوus استفاده است. احساس نمی کنم بتوانم زندگی کاملی داشته باشم.”

پدر بریتنی ، جیمی اسپیرز ، از سال 2008 محافظه کار او بود و شرکت خدمات مالی Bessemer Trust از فوریه گذشته رسماً به عنوان یک مسئول محافظت در اختیار او قرار گرفت. بریتنی فاش کرد که در ابتدا نمی دانست که می تواند برای پایان دادن به محافظه کاری درخواست کند ، اما وکیل وی ساموئل اینگهام سوم به دادگاه گفت که اگر از او خواسته شود برای پایان دادن به آن طرح دادخواست می کند. وی گفت: “من به هر تصمیمی که وی در این زمینه اتخاذ کند ، عمل خواهم کرد.” از زمان جلسه انفجاری دادگاه بریتنی در روز چهارشنبه ، ستارگان خواننده را با پیام های عشق و پشتیبانی در شبکه های اجتماعی تحت فشار قرار داده اند. برای دیدن آنها به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>