ستارگان کیت ماس ​​در بهشت ​​توسط کمپین مارک جیکوبز

[ad_1]

کیت ماس ​​در بهار سال 2021 در بهشت ​​توسط مارک جیکوبز بازی می کند و این ما را به دهه 90 بازمی گرداند. ما از انتخاب سوپرمدل نمادین برای این مجموعه تعجب نمی کنیم ، زیرا او مظهر مد و فرهنگ دهه 90 است. تصاویر زیبا توسط هارلی ویر گرفته شده است و ما ژست کیت را در کنار خواننده پلاسبو برایان مولکو ، خواننده رکس اورنج کانتی و مدل های لیلی مک منامی و جورجیا پالمر مشاهده می کنیم.

این قطره جدید شامل دامن های تارتانی الهام گرفته از دهه 90 ، ژاکت های رنگارنگ ، سه راهی کودک ، جین های تحریف شده ، ژاکت کش باف پشمی ، جلیقه های گره خورده ، پاف ، لباس عروسک کودک و … است! یکی دیگر از اعضای خانواده ماس در این مجموعه حضور پیدا می کند: دختر 18 ساله ماس ، لیلا ماس ، که او نیز یک مدل است. لیلا در مبارزات انتخاباتی اخیر عطر Perfect مارک جاکوبز بازی کرد و این دو یا مادر و دختر در واقع در نمایش بهار Fendi 2021 با هم از باند عبور کردند. به خواندن ادامه دهید تا تصاویر مبارزات جدید بهشت ​​توسط مارک جیکوبز را ببینید. به اندازه کافی جالب توجه ، آیریس لاو ، دختر 20 ساله جود لا ، نیز در کتاب نگاه مجموعه بازی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>