ستارگان DaBaby را برای اجاره همجنسگرا در Rolling Loud صدا می زنند

[ad_1]

افراد مشهور DaBaby را به دلیل ناسزاگویی همجنس گرا در جشنواره Rolling Loud در 25 ژوئیه محکوم می کنند. در طول رویداد موسیقی ، رپر 29 ساله طرفداران را تشویق کرد چراغ قوه تلفن همراه خود را روی هوا بگذارند اگر “امروز با آنها حاضر نشدند” HIV / AIDS یا هر یک از آنها بیماریهای مقاربتی کشنده ای است که باعث می شود شما طی دو تا سه هفته بمیرید.

بعدا DaBaby صادر کرد بیانیه های سری در توییتر، پشتیبان گیری از نظرات خود و تلاش برای تبدیل وضعیت به یک مسئله نژادی. او نوشت: “هرکسی که تا به حال تحت تأثیر ایدز/HIV قرار گرفته است حق دارد ناراحت شود ، آنچه من گفتم بی احساس بود ، گرچه من قصد توهین به کسی را ندارم. بنابراین عذرخواهی من دستان بسته شده است.” در توییت دیگری ، وی نوشت: “و برای هر مارک ، شبکه یا هنرمندی که دوست دارد از نفوذ رپرهای سیاه در فرهنگ سود ببرد ، بدون اینکه آن را درک کند یا حوصله برخورد با موقعیتی را که ما در فرهنگ خود بازی می کنیم ، داشته باشد. دفعه بعد پول خود را نگه دارید. ”

از زمان ناسزاگویی همجنسگرایانه DaBaby ، افراد مشهوری مانند دوآ لیپا ، دمی لواتو و التون جان در شبکه های اجتماعی به انتقاد از اظهارات وی پرداخته و اطلاعات غلطی را که در مورد HIV/AIDS منتشر کرده است محکوم کردند. DaBaby نیز توسط برند مد BoohooMAN کنار گذاشته شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>