ستارگان Saoirse-Monica Jackson در فیلم فلش DC

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 21 سپتامبر: Saoirse-Monica Jackson در جوایز ملی قرعه کشی 2018 که در مرکز تلویزیونی BBC در 21 سپتامبر 2018 در لندن ، انگلیس برگزار شد ، شرکت می کند.  (عکس از جف اسپایسر / گتی ایماژ)

Saoirse-Monica Jackson ، بازیگر نقش Erin Quinn در شبکه 4 است دختران دری، در فیلم ابرقهرمانی جدید DC بازی می کند فلش. جکسون در کنار عزرا میلر ، بن افلک و مایکل کیتون انتخاب شده است و فیلم برادران وارنر قرار است از نوامبر 2022 وارد سینماها شود.

“*** فریاد خوشحالی مطلق ***” ، جکسون عکس این خبر را در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد و ما نمی توانستیم برای او خوشحال باشیم! این مطمئناً بزرگترین نقش جکسون تا به امروز خواهد بود ، زیرا بسیاری از ما هنگام تماشای یکی از پرمخاطب ترین سایتهای تلویزیونی سال 2020 با او آشنا شدیم دختران دری. اگرچه نقش جکسون در فلش هنوز مشخص نشده است ، او مهارت های بازیگری خود را در شرکت Ezra Miller ، که نقش اصلی Scarlet Speedster را بازی می کند ، یا به نام دیگر باری آلن بازی می کند ، ظریف می کند. بن افلک و مایکل کیتون همچنین در حال حضور در فیلم با یک لحظه کراس اوور جهان DC هستند در حالی که در شخصیت به عنوان دو تکرار متفاوت از بتمنبروس وین.

در اینجا آخرین اخبار Saoirse-Monica Jackson را در اینجا بررسی کنید فلش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>