ست روگن به اتهامات جیمز فرانکو چارلین یی پرداخت

[ad_1]

هالیوود ، کالیفرنیا - 12 نوامبر: ست روگن و جیمز فرانکو در AFI FEST 2017 ارائه شده توسط آئودی شرکت می کنند - نمایش فیلم

در 8 آوریل ، چارلین یی با استفاده از اینستاگرام ست روگن را به دلیل امکان رفتارهای سو James استفاده کننده جیمز فرانکو صدا زد. اکنون ، شیث سرانجام در مصاحبه ای در 9 مه با ساندی تایمز. این بازیگر 39 ساله گفت: “آنچه می توانم بگویم این است كه من بدرفتاری و آزار و اذیت را تحقیر می كنم و هرگز اقدامات شخصی را كه انجام می دهد پنهان یا پنهان نمی كنم ، یا آگاهانه شخصی را در موقعیتی قرار می دهم كه در نزدیكی چنین شخصی باشند.” از اتهامات این عدم پاسخگویی همان چیزی است که ما انتظار داریم از مشاهیر مرد انتظار داشته باشیم که خود و دوستانشان را مسئول اقدامات گذشته خود بدانند.

او به جای پرداختن به نقش ادعایی خود به عنوان یک توانمند ، منحرف شد ، درست مثل وقتی که اتهامات علیه جیمز در سال 2018 آشکار شد. ست قبلاً گفته بود کرکس: “حقیقت این است که دیدگاه من در این مورد کمترین چشم انداز است. من با این افراد دوست هستم و یک شخص شخصیتی هستم. همه اینها باعث می شود من آخرین نفری باشم که باید در این مورد صحبت کند.” در همان مصاحبه سال 2018 ، وی همچنین گفت که این ادعاها تمایل وی برای همکاری با جیمز در آینده را تغییر نداده است. با این حال ، او از آن زمان پاسخ خود را تغییر داده است.

وی گفت: “من همچنین به آن مصاحبه در سال 2018 بازگشتم ، جایی که اظهار نظر کردم که با جیمز کار خواهم کرد و حقیقت این است که من این کار را نکرده ام و فعلاً قصد ندارم” ، ساندی تایمز. وی افزود: “من نمی دانم که آیا الان می توانم در طول این مصاحبه آن را تعریف کنم. می توانم بگویم ، هوم ، می دانید ، این باعث تغییر بسیاری از چیزها در روابط و پویایی ما شده است.” ممکن است پویایی و روابط آنها تغییر کرده باشد ، اما شیث به دنبال افرادی نیست که در این رابطه صحبت کنند. او ممکن است دردناک باشد ، “اما نه به اندازه دردناک و دشوار برای بسیاری دیگر از افراد درگیر” ، با بیان اینکه “در این شرایط هیچ ترحمی برای خودم ندارم” گفت. این بسیار خوب است که او تشخیص می دهد که او قربانی نیست و زمان آن است که او به وضعیت جیمز فرانکو بپردازد ، با این حال ، او هنوز مدیون عذرخواهی واقعی چارلین است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>