سخنرانیهای قدرتمند BRITs Dua Lipa برای افزایش حقوق NHS درخواست می کند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 مه: دعا لیپا جایزه بهترین هنرمند انفرادی زن را در جوایز BRIT 2021 در The O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس قبول می کند.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ)

دعا لیپا در مراسم جوایز BRIT امسال برنده بهترین هنرمند انفرادی زن شد و سخنرانی پذیرش او بسیار به یاد ماندنی بود. لیپا بعد از یک اجرای عالی از بهترین آهنگهای قدیمی اش که اساساً ادای احترام به لوله بود (البته با لیپا که ویوین وستوود را از پا به پا می کند) ، کارها را یک قدم جلوتر برد: خواستار خود بوریس جانسون برای پرداخت کارگران NHS انصافاً. به شما گفتیم بزرگ است.

لیپا پس از برنده شدن جایزه خود گفت که “آخرین باری که من اینجا بودم و این جایزه را در سال 2018 پذیرفتم ، گفتم که می خواهم زنان بیشتری را در این صحنه ها ببینم و احساس غرور می کنم به طوری که سه سال بعد شاهد این هستیم اتفاق افتاده است ، و واقعاً افتخار است که عضوی از این موج زنان در موسیقی باشم “.

وی پس از تقدیم دومین جایزه خود به خانم الیزابت آنیونوو ، پرستار و مدرس انگلیسی ، به NHS اشاره کرد و به بینندگان گفت که “کف زدن برای آنها بسیار خوب است ، اما ما باید به آنها پول بدهیم ، و بنابراین من فکر می کنم آنچه باید انجام می شود این است که همه ما باید یک تحسین گسترده و گسترده ای از کف زدن انجام دهیم و به بوریس این پیام را بدهیم که همه ما از افزایش منصفانه حقوق خط مقدم خود حمایت می کنیم “.

سخنرانی قدرتمند دعا را در زیر مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>