سخنرانی تیلور سویفت را در جوایز BRIT 2021 تماشا کنید

[ad_1]

تیلور سویفت به عنوان اولین زن هنرمند و اولین هنرمند غیر بریتانیایی که روز سه شنبه جایزه آیکون جهانی را در جوایز 2021 BRIT دریافت کرد ، تاریخ ساز شد و در این راه سخنرانی قدرتمندی داشت. پس از دریافت جایزه توسط بازی تاج و تخت مایسی ویلیامز ، بازیگر ، خواننده 31 ساله لحظه ای به بحث در مورد اوج و فرودهایی که در طول سالهای زندگی حرفه ای او به وجود آمده است پرداخت. سوئیفت علاوه بر فریاد زدن به دوست پسرش ، جو الوین و تعداد انگشت شماری از دوستان مشهورش که در ویدئوی معرفی او ظاهر شدند ، از کسانی که به او پایبند هستند تشکر کرد. وی گفت: “اگر چیزی یاد گرفته باشم ، این است که شما باید هر روز به اطراف خود نگاه کنید و افرادی را که همیشه به شما ایمان داشته اند یادداشت کنید و هرگز قدردانی از آنها را برای آن متوقف نکنید.” “هرگز آنها را مسلم نگیرید”

او سپس برخی از جملات خردمندانه را برای تمام هنرمندان جدیدی که سعی در ساخت آن در صنعت موسیقی دارند ، بیان کرد. “من باید بگویم که وقتی می گویم هیچ مسیری شغلی منفی از منفی وجود ندارد ، باید بشنوی. اگر با مقاومت مواجه شدی ، این احتمالاً به این معنی است که کار جدیدی انجام می دهی. ، این احتمالاً به این معنی است که شما در حال افزایش هستید. ” وی سخنان خود را با تشویق هنرمندان در حال ظهور به استفاده از بسترهایشان برای اثبات اشتباه دیگران سخنرانی کامل وی را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>