سخنرانی جین فوندا در جوایز گلدن گلوب 2021 | ویدئو

[ad_1]

جین فوندا به خاطر دهه ها فعالیت در سرگرمی ، جایزه سیسیل بی دمیل در گلدن گلوب را دریافت کرد. پس از اینکه اخیراً مشخص شد هیچ یک از 87 عضو انجمن مطبوعات خارجی هالیوود سیاه نیست ، این نماد 83 ساله در طول سخنرانی خود از اهمیت نمایندگی برابر صحبت کرد.

“با وجود همه تنوع ، ما اول انسان هستیم.”

“می دانید ، من در زندگی طولانی خود تنوع زیادی دیده ام و در بعضی مواقع به چالش کشیده ام که برخی از افرادی را که ملاقات کرده ام درک کنم ، اما به ناچار ، اگر قلبم باز باشد و به زیر سطح آن نگاه کنم ، من خویشاوندی را احساس کنید ، “او گفت. “اما داستانی وجود دارد که ما واقعاً از دیدن و شنیدن درباره خود و این صنعت ترسیده ایم. داستانی که درباره آن صداها احترام می گذاریم و آنها را بالا می بریم و آنها را تنظیم می کنیم.” سپس فوندا از بینندگان خواست تا “آن چادر را گسترش دهند تا همه بلند شوند و داستان همه فرصتی برای دیدن و شنیدن داشته باشد. بیایید رهبر باشیم”.

جودی گارلند اولین زن دریافت کننده جایزه سیسیل دی دمیل در سال 1962 بود. وی همچنین در 39 سالگی جوانترین برنده جایزه بود. از دیگر افتخارات گذشته اوپرا وینفری ، استیون اسپیلبرگ ، باربرا استرایسند ، جودی فاستر ، مریل استریپ ، آلفرد هیچکاک ، و سیدنی پواتیر.

قبل از مراسم ، HFPA با بیانیه ای به بحث و جدال پرداخت که در آن آمده بود: “ما می فهمیم که ما باید اعضای سیاه پوست و همچنین اعضایی از سایر اقشار کم سابقه را وارد کار کنیم و بلافاصله برای اجرای یک برنامه عملیاتی برای دستیابی به این موارد تلاش خواهیم کرد. اهداف در اسرع وقت ” این برنامه همچنین بیانیه ای را در حین نمایش منتشر کرد و افزود: “امشب ، در حالی که ما از کار هنرمندان از سراسر جهان تجلیل می كنیم ، تشخیص می دهیم كه كارهای خاص خود را داریم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>