سخنرانی دریک در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 | ویدئو

[ad_1]

دریک ممکن است در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد روز یکشنبه به عنوان هنرمند جایزه ده سال افتخار داشته باشد ، اما در نهایت این پسر 3 ساله او ، آدونیس گراهام بود که سرقت نمایش را بر عهده داشت. همانطور که خواننده رپ 34 ساله روی صحنه سخنرانی می کرد ، همه نگاه ها به آدونیس معطوف بود زیرا او با افتخار کنار پدرش روی صحنه ایستاد. به نظر می رسید که این به اندازه کافی زیبا نیست ، قرار عاشقانه پدر و پسر آنها اولین حضور عمومی آدونیس است.

دریک قبل از تقدیم جایزه خود به آدونیس گفت: “من ساعتهای زیادی را محاسبه کردم و سعی کردم همه کارهایی را که اشتباه انجام داده ام ، تجزیه و تحلیل کنم ، اما امشب ، برای یک بار ، مطمئنم که جهنم کاری را درست انجام داده ایم.” دریک هنگام برداشتن آدونیس روی صحنه اضافه کرد: “من می خواهم این جایزه را به تو تقدیم کنم.” دریک پسرش را با هنرمند Sophie Brussaux به اشتراک می گذارد ، و حتی اگر ما از زمان تولد او در 11 اکتبر 2017 فقط چند نگاه اجمالی به او داشته ایم ، این لحظه قطعاً یکی از مورد علاقه های ماست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>