سخنرانی شاهزاده هری را در کنسرت زنده واکس بخوانید

[ad_1]

پرنس هری و مگان مارکل در تلاش برای کمک به مردم در میان بیماری همه گیر COVID-19 هستند. یکشنبه شب ، هری اولین حضور عمومی خود را از زمان تشییع جنازه پرنس فیلیپ هنگام حضور در ضبط صدای Global Citizen’s VAX Live: کنسرت برای اتحاد دوباره جهان در استادیوم SoFi در LA انجام داد. این زوج به عنوان صندلی های کمپین VAX Live فعالیت می کنند – “هدف آن ایجاد اعتماد به نفس در واکسن در سراسر جهان و کمک به انتقال واکسن COVID-19 به همه ، در همه جا است.”

هری که راحت با شلوار جین و پیراهن دکمه دار پوشیده بود ، سخنرانی پرشوری درباره “همدلی و شفقت” داشت زیرا مردم را ترغیب می کرد تا در میان همه گیری ها دور هم جمع شوند. وی در سخنرانی خود گفت: “ما در یک لحظه مشخص در مبارزه جهانی با COVID-19 هستیم. امشب جشن هر یک از شما ، کارگران واکسینه شده در خط مقدم مخاطبان و میلیون ها قهرمان خط مقدم در سراسر جهان است. “شما سال گذشته را صرف مبارزه شجاعانه و ازخودگذشتگی برای محافظت از همه ما کردید. شما خدمت کردید و فداکاری کردید ، خود را در معرض آسیب و شجاعت قرار دادید ، و این کار را با دانستن هزینه ها انجام دادید.

“ما باید با همدلی و دلسوزی نسبت به کسانی که می شناسیم و کسانی که نمی شناسیم به فراتر از خود نگاه کنیم.”

وی سپس سخنرانی خود را به دیگران نشان داد و افزود ، “ما همچنین گرد هم می آییم زیرا این همه گیری نمی تواند پایان یابد ، مگر اینکه با تعهدی بی سابقه نسبت به انسانیت مشترک خود به طور جمعی رفتار کنیم. واکسن باید در همه جا توزیع شود ، ما نمی توانیم استراحت کنیم یا واقعاً بهبود می یابیم تا زمانی که توزیع عادلانه ای در هر گوشه جهان وجود داشته باشد. مأموریتی که در پیش روی ماست این است که نمی توانیم از عهده آن بر بیاییم و این همان امشب است. ویروس مرزها را رعایت نمی کند و دسترسی به واکسن نمی تواند توسط جغرافیا تعیین می شود. باید به عنوان یک حق اساسی برای همه پذیرفته شود ، و این نقطه شروع ماست. ”

وی سخنان خود را با درخواست از مردم برای جستجوی “فراتر از خود” برای کمک به افرادی که می شناسیم و نمی شناسیم ، به پایان برد. وی گفت: “هیچكدام از ما نباید خیال خود را راحت بدانیم كه وقتی بسیاری دیگر رنج می برند ، می توانیم خوب باشیم.” “در واقعیت ، و به ویژه با این همه گیری ، در هنگام رنج ، همه ما رنج می بریم. ما باید با همدلی و دلسوزی نسبت به کسانی که می شناسیم و کسانی که نمی شناسیم ، فراتر از خود نگاه کنیم. ما باید تمام بشریت را بالا بکشیم و مطمئن شویم آنچه در این لحظه انجام می دهیم در تاریخ باقی خواهد ماند و امشب ، با میلیون ها خانواده در سراسر هند که با موج ویرانگر دوم مبارزه می کنند ، همبستگی داریم. ”

تصاویر بیشتری از حضور وی در رویداد پیش رو مشاهده کنید و حتماً هنگام پخش در 8 ماه مه با رویداد کامل هماهنگ شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>